Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kiderült, hogy nős, családja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy nős, családja van. Szóljak a feleségének?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy 36 éves férfival (én 29 vagyok), jól alakultak a dolgok azon kívül, hogy elfoglalt. 4 hónapja voltunk együtt, folyton munkahelyi dolgokra hivatkozott, hogy miért nem tud annyit írni, de először valami sok elfoglaltságot igénylő projektre fogta, majd az évvégi hajrára. El is hittem neki, mert magas pozícióban van, de az utóbbi időben mégis elkezdtem gyanakodni. Végül a Linkedin-en való több órás keresgélés után megtaláltam a kollégáit majd őt is. Kamuzott a vezetéknevéről, kamu fb-ról írogatott (nem látszott, hány ismerőse van + azt mondta, nagyon utálja a fb-ot, azért nem olyan aktív ott). Megtaláltam a rendes profilját és azonnal kiderült, hogy nős, 2 gyereke is van.

Azonnal szakítottam és szembesítettem, mire egyből elkezdett magyarázkodni, hogy a felesége nem szexel vele, mert súlyos nőgyógyászati betegségei vannak, ráadásul rengeteg a bánat és a stressz otthon, majd amikor megmondtam, hogy ettől csak még gusztustalanabb az egész, az önbizalmam támadni (hogy direkt olyan nőt keresett, akit csak használ, mert arra való).

Úgy érzem, az lenne a helyes, ha szólnék a feleségének. Vannak bizonyítékok, közös képek.

Szerintetek?



2021. dec. 16. 17:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
97%

Alapesetben én nem vagyok bosszúálló típus, de ezek után:


"az önbizalmam támadni (hogy direkt olyan nőt keresett, akit csak használ, mert arra való)"


szerintem egyértelműen lépd meg. Legalábbis ne legyen semmi gátlás vagy szégyenérzet benned amiatt, ha úgy döntesz, hogy megteszed.

2021. dec. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 Senior Séf ***** válasza:
27%
Nézd, kérdező. Ha nem is tudtál róla, hogy a pasi nős, attól még a feleség szemében ugyanolyan rohadt qurva leszel. Ez így működik, amióta világ a világ. A pasi kimagyarázza magát, te meg hoppon maradsz.
2021. dec. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 anonim ***** válasza:
89%
Én szólnék.
2021. dec. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 anonim ***** válasza:
88%
Bosszút állnék!
2021. dec. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 anonim ***** válasza:
11%
Eszedbe ne jusson szólni! Tarsd meg magadnak hogy ha ilyen madár vagy!
2021. dec. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
34%

A felesége rendez egy kis balhét, aztán kap valami szépet, és minden megy tovább. Két gyerekkel nem hagyja ott a pénzes férjét, inkább szemethuny.

Nem te vagy az első szerető, meg nem az utolsó, aki bilit borít náluk. Rutinos a pasi.

Elhiszem és megértem, hogy légyszívesebb tönkretennéd, de az nem (így) fog menni.

2021. dec. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
13%
Szerencsére nem sok esélyed van.
2021. dec. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 A kérdező kommentje:

Mármint mire nincs sok esélyem? :D

A pasi nem kell soha, az meg nekem mindegy, hogy mi lesz velük, én csak megadom a lehetőséget a nőnek, hogy tisztán lássa, milyen görényhez ment hozzá szegény. Én is ezt akarnám a helyében.

Ha ezek után is vele marad, az az ő baja.

2021. dec. 16. 17:57
 9/91 anonim ***** válasza:
86%

Én is elmondanám, de igen, vajki kevés esély van arra, hogy a feleség otthagyja, főleg ha kicsik a gyerekek ami valószínű, mert nem idős pasi.

Persze ez csak tipp a részemről.

Szóval hidd el a nej szemében te leszel a szemét. Valószínűleg nem te vagy az első ilyen.


De ettől függetlenül hajrá. Ne a bosszú miatt. Tudja meg az asszony (ha esetleg még nem tudná)

2021. dec. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:
98%

6

Miért nevezed a kérdezőt szeretőnek, amikor fogalma sem volt arról, hogy a pasinak felesége van?

2021. dec. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!