Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kerleltem hogy mondja ki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerleltem hogy mondja ki hogy nem akart engem soha, de nem mondta. Miert?

Figyelt kérdés

Ugy akarom elni az eletem, hogy biztos vagyok benne, hogy nem akar engem, azt akartam hogy ki mondja.

Amikor utoljara beszeltunk kerleltem, hogy mondja ki, hogy valaszoljon jelentettem e neki valamit.

Azt mondta nem valaszol semmire.

Nem ertem miert volt konnyebb leirni ezt, mint leirni egy nemet.

Direkt csinalja hogy ne tudjak tovabb lepni mert majd vissza fog jonni?

Ha nem akar engem, miert nem mondta ki hogy nem akar? Vagy miert nem hazudta legalabb?

Egyebkent testi dolog nem volt koztunk, tehat az ki van zarva hogy majd elovesz ha ugy lesz kedve. Koztunk lelki dolgok voltak.


2023. jún. 23. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Mert dedosok vagytok mindketten
2023. jún. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Van egy gyereke es szo szerint szenvedett hogy nem elhet vele, most ujra egyutt van az gyerek Anyjaval. A gyereke fontosabb volt mint en, en nem ugy fogom fel hogy a masik not valasztotta mert tudom hogy nem szereti. Nem akarok tole igy semmit, de en ugy erzem, hogy nem akar engem elengedni.
2023. jún. 23. 12:42
 3/12 anonim ***** válasza:

de en ugy erzem, hogy nem akar engem elengedni.


Persze, hogy nem, azért nem vágja el a szálakat - ha ott mégse jönne össze, vagy te, mint rajongója, ahova majd mehet.


Direkt csinálja, hogy ne tudj tovább lépni mert vissza fog jönni?

Neked kéne ÖNÁLLÓAN eldönteni, hogy továbblépsz. Gondolom nem kell az engedélye. Vissza fog jönni, ha a másik család mégse jön össze. Vagy szeretőnek jó lehetsz. Ebben reménykedsz?

2023. jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szereto dologrol szo szincs, mert mint irtam, koztunk lelki dolgok voltak.

Ha azt akarna hogy szereto legyek (nem lennek es nem is akarja) akkor megmondana nekem hogy egyutt van a gyerek anyjaval de emellett talalkozhatunk. De nem akar se beszelni se talalkozni.

Soha nem lennek a szeretoje, es nem is olyan ember aki ilyet csinalna

2023. jún. 23. 12:47
 5/12 A kérdező kommentje:
100x szetmentek es mindig vissza ment hozza mert nem birja a gyereke nelkul, es a no nem engedni latni sem ha nincsenek egyutt. Miert en vagyok ebben a tortenetben a rossz? Nem is valaszolok tobb kommentre
2023. jún. 23. 12:49
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy rossz, csak gyenge

Hasonló cipőben járok, csak a másik félnek nincs gyerek, se másik nő, csak az érzelmi szintje egy kőével egyezik. Behazudott sokmindent én meg ostoba módon elhittem. Sajnos (vagy nem) el kell engedni az ilyet és jobban becsülni magunkat. Nem rosszindulatból mondtam, tényleg megértelek.

2023. jún. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

És ez miért is lényeges? Min is változtat?

Te is olyan vagy, aki szimbolikus hülyeségeken lovagol ahelyett, hogy élné az életét. És nem, nem ő akadályozza meg, hogy továbblépj. Hanem te magad.

2023. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés nagyon ismerős
2023. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia
2023. jún. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Minek lett volna akkor veled ha nek akart volna? Logik?
2023. jún. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!