Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tettetek volna? Kielegitet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tettetek volna? Kielegitettem a páromat, és ő elaludt,vagyis próbált, én még nem hagytam és már kerleltem szinte,H csináljon nekem is valamit,amit nagy nehezen elkezdett, de nem tudott befejezni. Azt mondta, idiota viselkedés volt,hogy azt

Figyelt kérdés
mondtam, azt akartam,hogy d.gjon meg.Ezt nem tudom hovátenni.
2021. aug. 5. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Fuss neki még egyszer a kérdésnek.
2021. aug. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Hát most erre mit lehet mondani? Ilyen önző kretènnel nem kell együtt lenni.
2021. aug. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Ha azt mondja, hogy faradt, akkor hagyjad, mert ez lesz belole...
2021. aug. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Ja amúgy amit tennèk, hogy kalap kabát, ès viszlát. Ha este már nem tudsz haza menni, akkor reggel. Törlès, tiltás, továbblèpès.
2021. aug. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
#3, mert arra nem volt fáradt, hogy ő kielègüljön?
2021. aug. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Küld el a francba vagy hagyd ott. Önző, ennyi.

N

2021. aug. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%

Hagytam volna aludni.

Nem csinálok bolhából elefántot

2021. aug. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon konkrétan, ha leszoptad és utána közvetlen nem tudott megdugni, az teljesen normális. Ez nem egy gépi mechanizmus.

Az viszont hogy grátisz szopsz hülyeség, kézzel, szájjal fejezze be neked.

Amúgy meg ha fáradt volt miért nem aludtatok, sokkal jobban jártál volna!

2021. aug. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha 1x elofordul meg oke

De tobbedik esetben megeleozve ezt elsonek engem kell kielegitenie es utanam johet o

Leven egy pasit aiman kilehet minden nagyobb erofeszites nelkul amig nekunk noknek ez azert nehezebben megy

2021. aug. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer fordult elő, akkor semmi. Nem vagyunk gépek, nekem is volt már olyan, hogy kielégített a párom, amikor fáradt voltam, és nem volt erőm viszonozni. Máskor én elégítem ki viszonzás nélkül.

Ha viszont ez rendszeres, biztos csak úgy állnék neki, ha előbb ő rendez le engem.

2021. aug. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!