Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a beállítottság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a beállítottság a legtöbb nőnél, hogy írok neki facebookon, visszaír, van-e valakid, szingli, lehet-e udvarolni neked, persze, aztán meg kérlelteti magát, egy szavas válaszok meg mosolyjelek minden írásra?

Figyelt kérdés
És nagyon, de nagyon sok ilyen van. Hogy teperned kell orrvérzésig. Ha találsz egy olyat, aki nem ilyen játszmázós és nem egyszerre 10 pasi udvarol neki, az akár évekbe telhet.
2019. dec. 25. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekled őt akkor keresni fog, nincs értelme teperni, időpazarlás és csak magad teszed tönkre. Érdemes körülnézni jobban mert az akinek kellenél, azt sokszor nem veszi észre az ember.
2019. dec. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Sok pasi ugyanilyen. Ha normális nő vagy, akkor is főleg ilyen pasik találnak meg, akik szórakoznak csak.

Néha azt gondolom, igazuk van azoknak a nőknek, akik szintén ezt teszik. Nem érdemes normálisnak lenni. Persze az ember csak olyan tud lenni, amilyen.

2019. dec. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
viszont aki teper ismerősi körömben az mindig, vagy 90% ban de elérte a nőt, akit akart.
2019. dec. 25. 13:19
 4/11 anonim ***** válasza:
19%

Egyszer ráírtam egy csajra, akit látásól ismertem.

Pozitív visszajelzés volt, örül hogy írtam persze találkozhatunk stb.

Utána 3 hétig tologatta a találkozást, mindig vmi kifogása volt, hogy most tanul, most halálos beteg, majd jövő héten.. persze mondtam neki, ha nem akar találkozni akkor azt mondja.. erre jajj dehogyis nem erről van szó.. f_aszt nem.

Aztán egyik péntek este vagy 4 sráccal láttam iszogatni (erre persze volt ideje), utána már vissza sem köszöntem neki.

2019. dec. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

1. Idegeneket le szoktam tiltani. A Facebookot az ismerőseimnek tartom fenn és bizonyos csoportoknak, oldalaknak. Ha ott akarnék ismerkedni idegenekkel, akkor belépnék ilyen témájú csoportba, ha közös ismerősöm van valakivel, aki szeretne velem beszélgetni, akkor meg a közös ismerősön keresztül keressen meg először. A nem ismerőseimtől érkező engedélykérések/üzenetek nem mindig jelennek meg azonnal, nem mindig látom, hogy valaki írt, aki nem ismerősöm.

2. Karácsony van, ebben az időszakban sokan családdal vannak vagy pihennek, esetleg otthon próbálják utolérni magukat, ami munka/tanulás mellett nem sikerült egész évben.

2019. dec. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Ne zaklass idegen nőket facebook-on...azt tényleg a legtöbben csak család-ismerősök miatt tartják fent.
2019. dec. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
#6 legtöbben? Ne röhögtess... egyértelmű, hogy az a kisebbség. A többség akár teljesen ismeretlen embereket is felvesz, ismerősnek fogad, mert így több rajongónak mutathatja "szupcsykah" életét a "párommal", "szerelmemmel", stb, és gyűjtheti a lájkokat, nyálcsorgatást, irigykedést.
2019. dec. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Mi ez a lepontozás?

Többször is találkozott a tekintetünk egyetemi buliban.

Tudtam hogy hívják, ismerősnek jelöltem és visszajelölt.

Ezután írtam rá csak.

Ez nem zaklatás, te gyökér.

2019. dec. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ismered egyáltalán a nőket, akikre ráírsz, vagy csak random választod ki őket?

Ha random írnak idegenek, akkor én személy szerint csak simán nem válaszolok nekik, nem tartozom nekik semmivel. Sokan viszont kényszeresen válaszolnak boldog-boldogtalannak, mert egyből beszoronganak, hogy jajj, biztos azt fogja gondolni, hogy bunkó vagyok, biztos haragudni fog, ha azt mondom, hogy nem akarok ismerkedni, úgyhogy egyszavas válaszokat és smileykat küldenek és közben imádkoznak, hogy vedd már a lapot, hogy nem érdekled őket és kopj le róluk.

2019. dec. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem, csak akkor azt kell mondani, hogy bocs, de nem jössz be vagy nem akarok ismerkedni. Mert így meg az ember jogosan azt hiszi, ha visszajelez-szingli-lehet neki udvarolni, hogy van keresnivalója. Szóval ez öngól. Ismertem a lányt 8 évvel korábban, volt akkor csók is.
2019. dec. 25. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!