Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A babaváró törvény módosítása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A babaváró törvény módosítása miatt,a huszonéves lányok, keresettebbek lesznek,mint a harminc éves nők?

Figyelt kérdés

A Babaváró hitel módosításával a kormány ösztönözni szeretné, hogy a gyermekvállalás időpontja minél korábbra kerüljön, mivel a kormány úgy látja, hogy az utóbbi időben ez az időpont túlzottan kitolódott.


E családtámogatási rendszert ezért 2024. január 1-től úgy módosítják, hogy az összeget 10-ről 11 millióra növelik, miközben szigorítás is történik, így a jövőben csak akkor vehetik igénybe, ha a házastársak nőtagja 30 év alatt



2023. jún. 23. 12:49
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:

Tudom nem hangzik szépen,de példa kedvéért.

Itt vagyok 32 éves szingli férfiként.

Ezek után nem a korombeli 30x éves nőket keresem,hanem akkor a 20-24 éves csajokat.


Most megismerkedek egy 20-24 évessel és jól alakulnak a dolgok

2-3-4-5 év múlva házasság és a babavárot is felvehetem még.


Ha most 32 évesen egy korombeli 30x éves nővel ismerkedek már most eldobom annak a lehetőségét,hogy valamikor is felvehessem a babavárót.

2023. jún. 23. 13:00
 2/34 anonim ***** válasza:
66%
Eddig is csak a fiatal nők voltak keresettek. Semmi nem változik.
2023. jún. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
4%
31 vagyok, nálam eddig is kb. 24 volt a felső korhatár ismerkedéskor komoly kapcsolatra. A párom 22 éves.
2023. jún. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%
Egy 20-24 éves lány nem biztos, hogy egy 32 évessel akar családot alapìtani.
2023. jún. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
95%
Tehát 30-as nőként olyan pasik fognak velem ismerkedni, akik nem akarnak gyereket vagy annyira jómódúak, hogy nem kell nekik segély? Segíts, hogy ezzel mi a probléma.
2023. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ha jól értettem, akkor neked a fő cél, hogy fel tudd venni a CSOK-ot. A csaj mindegy, gyerek is jöhet, egyből három, és életed végéig boldogan él is tartod őket.

Szerintem találsz erre fiatal nőt, nem kell aggódni. Szolira se kell majd költenie, azon is tudsz spórolni.

2023. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek után nem a korombeli 30x éves nőket keresem,hanem akkor a 20-24 éves csajokat."

Értékrend kérdése.

Én nem a pénz miatt kezdek párkapcsolatba, hanem azért, hogy legyen egy társam, akivel boldog vagyok. Teljesen irreleváns, hogy ő most 30 alatti, vagy feletti.

Egyébként történetesen 25 a barátnőm (én 38 vagyok), de a kérdés szempontjából ez irreleváns, ugyanis sem én, sem ő nem akarunk olyan kölcsönt felvenni, ami finoman szólva is jópár buktatót rejt magában.

2023. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Te az alapjan keresel part, hogy jar-e utana a csok??
2023. jún. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
78%

4. Sokan nem, senki nem azt mondta, hogy minden fiatal nő ezt akarja. Ezt a döntést rájuk kell bízni.


Meg amúgy a kérdés nem erről szól, hanem hogy a nő maximum 29 éves lehet, ha igénybe akarják venni a babavárót.

2023. jún. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Nézd felértekelődnek a kevésbé előnyös megjelenésű huszonéves lányok.

Lehet ez volt a kormány terve ezzel a módosítással.

2023. jún. 23. 13:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!