Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magas nők miért nem vonzóak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas nők miért nem vonzóak a férfiak szemében?

Figyelt kérdés

Én magas vagyok, ennyi.


Az alacsonyak meg cukik, aranyosak, szépek, gyönyörűek, őket "meg kell védeni", nekik "segíteni kell". Tőlük elviselik a hisztit meg a nyafogást.


Pl munkahelyen is az alacsony kolléganőt hasonló testalkattal körbeugrálták a férfi kollégák, segítettek mindenben is.

Nekem még az ajtót se fogták meg amikor nehezet cipeltem.


Vagy például volt egy fiú akivel alakult, majd egyszer csak eltűnt és kiderült, hogy egy sokkal alacsonyabbal jött össze. (Mondta, hogy zavarja, hogy csak 1-2 centivel magasabb tőlem, de nem volt kizáró ok és folytatta velem ugyanúgy az ismerkedést)


Ez 3-4 éve történt. Azóta csak olyanok jöttek képbe akiknek csak szexre kellettem volna. Úgy érzem már magasként nekem nem jár társ, mert elérem a felső polcot és így csak ürítésre használnának, ha hagynám. Hát köszi inkább nem.


Mit gondoltok, miért van ez így?


2023. jún. 23. 14:39
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
81%
Ha magas vagy és csinos, az nem gond. De ha a magasság mellé "drabális" testalkat is jár, az már nem vonzó annyira.
2023. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ mennyi a magas.

Egy 170cm nő nem magas, de még a 175 cm sem túl. A 180 feletti az már magas.

Egyébként nem minden pasinak jön be az alacsony nő. Azt szokták mondani rá gyerekméret, vagy kislányos.

Több férfinak a magasabb nő jön be. Máshogy áll rajtuk a ruha, nőiesek, tartásuk van mint egy alacsonyabbnak.

2023. jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Vékony vagyok, sportolok, visszajelzések alapján az arcom is szép. Csak a magasság ilyen kritikus gond nálam konkrétan.


De az a másik ami érdekel, ha alacsony és túlsúlyos még az is cuki, ha magas akkor meg egyből ogre meg egyéb nem túl kedves kifejezéseket kap. Kivéve ha nagy a melle, akkor "viccesen" megjegyzik, hogy pont jó a magasság.

2023. jún. 23. 14:48
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Ohh ne hidd ezt, én alacsony vagyok, bár sokszor találkoztam alacsonyakat preferáló férfiakkal, azért olyat is tapasztaltam, hogy ba.sztatnak miatta. "Mi van veled amióta utoljára találkoztunk? Látom magasabb nem lettél" stb. De a kedvencem az volt, amikor a 177(!) centis exem szólt be minden egyes nap hogy túl alacsony vagyok, egyszer mondta is hogy nem gondolta volna hogy ilyen alacsony nője lesz valaha.
2023. jún. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, 183 centi, és fiatalabb koromban 63 kiló voltam. (Szerintem csontkollekció mások szerint modellalkat :-) ) Minden 180 feletti férfi felfigyelt rám (az alacsonyabbakat én nem vettem észre, de környékezett meg olyan is). Sok férfinak tetszettem, míg végül megtaláltam az igazit, aki egymagasságú velem és akinek direkt így vagyok szép.

A példám mutatja, hogy a magas nők is vonzók, igaz, szűkebb a kínálat, de ma már azt mondom, ez direkt így volt jó. Sok olyan pasi kiesett a rostán, akivel jobb, hogy nem jöttem össze. Türelem és önbizalom, húzd ki magad, légy méltóságteljes, biztos, hogy Te is találsz olyan férfit, akinek a szemében olyan vagy, mint egy királynő :-) (ilyen bókot is kaptam anno)

2023. jún. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

2 - én pont fordítva tapasztalom, többeknek az alacsony tetszik. A magas meg nem. Bár a te megítélésed szerint nem esek magas kategóriába (legalább).


Azt szokták nekem is mondani a fiú barátaim, hogy ne panaszkodjak, mert szerintük is szexibb a hosszú comb, mégis alacsony lányokkal randiznak. Nincs ezzel gond, csak ne mondják ezt ha nem így gondolják, főleg, hogy pont azért beszélek meg inkább velük bizonyos dolgokat, mint a lány barátokkal, mert nem fogják pátyolgatni a kis egómat hanem megmondják a tutit.

2023. jún. 23. 14:57
 7/41 anonim ***** válasza:
8%
Hát általában a legtöbb magas nőhöz robosztus test alkat is társul ezèrt se olyan vonzó, meg hát bele gondolva mekkora farok is kell oda hogy elèg legyen neki minimum 20cm kezdődik ,ezért is offosak a magas nők
2023. jún. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

4 ő... Hidd el én is kapok "milyen fent a levegő?" "Hú, de magas vagy" "basszus nem gondoltam, hogy ilyen magas vagy" "elfelejtettem, hogy te ilyen magas vagy..." stb megjegyzéseket, de ettől nem bagatellizálom el az alacsonyak gondjait.


5 nagyon örülök neked és jó volt ezt olvasni! Köszönöm :) !

2023. jún. 23. 15:02
 9/41 anonim ***** válasza:
Nekem pont, hogy a magas nők tetszenek, sokkal impozánsabbak.
2023. jún. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
7 azta :| apám te elég primitív vagy. Jobb is, hogy nálad offosak vagyunk :D
2023. jún. 23. 15:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!