Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha valakinek olyan férfi kell, aki keres is valamit, az r*banc, de ha akinek jóképű, magas és izmos férfi kell, avval semmi baj sincs? (a társadalom szemében)

Figyelt kérdés

1. Oké, megtörténhet, hogy a pénzt csak a szüleitől kapta. De az is lehet, hogy megdolgozott érte. Tanult, egyetemre járt, ért a munkájához.

A jóképűség meg a magasság pedig csak a hormonokon múlik, ez nem érdem, ez előre meg van határozva. Az izmos testért pedig gyúrni kell. Szóval egy férfi, aki gyúr, többet ér, mint aki tanul?


2. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Nézzétek meg ezt a kérdést!

Rengetegen az 1.-t választanák. Kérdem én, miért? A 2. férfi jólelkű, az 1. jóképű. Olyanok r*bizik le azt, aki a 2.-at választaná, akik az 1.-t választanák, tehát akiknek fontosabb a jóképűség mint a jólelkűség. Szerintem ez a r*bancság.


Amúgy férfi vagyok, csak nem értem ezt a logikát...



2015. márc. 4. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Mindkettő ugyanakkora baj.



Egy nagy baj van még: hogy a kutyát nem érdekli, hogy szerintünk mi a baj. Pofázhatunk 0-24 akkor is marad az ami volt.


A menő/gazdag/szép/akármi csávóknak mindig lesz legalább egy kapcsolata.


Nekünk többieknek meg vagy nem, vagy jobb híján egy lepattanó. Vagy nevelhetjük más pujáját.

2015. márc. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%
A külső nem minden, de ha nincs vonzalom, csak a pénze, akkor szerinted az nem r*bancság? (Nem lehet, hogy szerinted csúnya vagy, de van pénzed? Csak kérdezem)
2015. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

mindkét szempont egy ősi, tudalatti ösztön a nőben arra, hogy a gyermekei a lehető legjobb géneket örököljék. ha egy férfi magas, izmos, a nőben tudat alatt kialakul róla, hogy egészséges, jó genetikája van, azaz egy tőle származó gyermeknek is jó genetikája lenne, ami a fajfenntartáshoz elengedhetetlen. a gyerekem élje túl. ez a szempont az ősidők óta.


ha egy férfinek pénze van, az tudat alatt nőnek azt jelenti, hogy az utódja jövője (anyagi) biztonságban van.

2015. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"A külső nem minden, de ha nincs vonzalom, csak a pénze, akkor szerinted az nem r*bancság? (Nem lehet, hogy szerinted csúnya vagy, de van pénzed? Csak kérdezem)"


És az nem r*bancság, ha izmos, de emberileg 0?

2015. márc. 4. 15:18
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Tudod, kérdező, ez megint csak egy hárítás. Az a férfi, aki keres valamit, az arra fogja a sikertelenségét, hogy nem jóképű, nincs kigyúrva, aki meg jóképű, az arra, hogy nincs egy valag pénze. Valójában azonban egyik sem feltétele a sikeres csajozásnak. Meg kell ismerni a csajokat, tudni kell, mi kell nekik, mit akarnak hallani, stb.
2015. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

a gazdag rondáknak, vagy a jóképű emberi nulláknak mindig lesz nő, aki terpeszt.


az, hogy a ronda szegényeknek, vagy a ronda emberi nulláknak erről az a véleménye, hogy ribik a nők, attól max a saját önbecsülésüket mentik, de a világ ettől még nem változik.


ezt most nem úgy írom, mintha én egy jóképű milliárdos testépítő lennék, hanem csak úgy gondolom, hogy ez a világ rendje, és felesleges rajta rugózni. szerinted a csajt az audi q7 anyósülésén érdekelni fogja, hogy te leribized? vagy a jóképű izmos hülyegyerek ágyában fekvő nőt érdekelné ugyanez? mert szerintem nem.

2015. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Arról nem volt szó, hogy paraszt a csávó. Am meg ha van pénzed, tudnál jóképűbb lenni.

[link]

2015. márc. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem baj, de a szerencsétlenebbeknek ez azért nyomja a lelkét rendesen. Majd összeszedik magukat, és akkor nekik sem lesz ilyen gondjuk.
2015. márc. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

Nem is tudom, én azt vettem észre, hogy annak a pasinak lesz több nője, aki valamiben különleges, eltér az átlagtól. Kinézet, pénz, szöveg, hobbi/sport, művészet, stb. Ha az átlagnál több pénzed van, VAGY ha az átlagosnál jobban nézel ki VAGY jobb a dumád, mint a többieknek stb. akkor a nők inkább választanak. Tehát nem kell dúsgazdagnak lenned, férfimodellnek, csak abban a környezetben, ahol csajozol, tűnj ki valamiben.


És ha már a gazdagság vagy jóképűség nem jött be, még mindig lehetsz másban átlagon felüli. Csak találd ki mi az, és próbáld meg elérni, hogy mások is észre vegyék ezt.


Végső esetben pedig cseréld le a "többieket", keress olyan társaságot, amiben alacsonyabb az "átlag" valamiben, és próbálkozz ott.


A kérdésben szereplő jólelkűség az egy olyan dolog, amit nehéz megmutatni rövid idő alatt. Egy buliban pl. biztosan nem fogod tudni megmutatni, hogy ebben mennyire kitűnsz az átlagból.


Hű, ebből az elméletből írni kéne valami népszerű pszichológiai sikerkönyvet, abból meggazdagodni, és úgy csajozni.XD Párkapcsolati self-branding.:D Bár csodálkoznék, ha nem lenne ilyen.

2015. márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Igen, uccsó, ez valóban igaz. Ismerek valakit, aki dadog. Brutálisan! Mégis egyfolytában volt/van barátnője, és nem is akármilyen. Neki ez a szexepilje.
2015. márc. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!