Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy vékony, magas férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vékony, magas férfi külsőleg nem igazán vonzó a nők szemében?

Figyelt kérdés
Genetikailag ilyen típus vagyok, ha hónapokig rendszeresen edzek, akkor megizmosodok, de ha egy kis időt kihagyok, akkor hamar összeesek vékonyra
2017. márc. 4. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Ez a magassovány már lejárt lemez, már tavaly is az volt. Nem tudom ugyan az szerencsétlen vagy e, de ő ennél jóval hosszasabban fejtette ki élete bánatát.

Aztán volt az alacsony ocsmány, majd turcsi. Az utóbbi mondjuk nagy forma volt...

2017. márc. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem tudom, még hányszor írjam le, hogy pozitívan éljél, ne ilyenekkel foglalkozzál.


a barátom vékony és magas, az alakja, mint egy szoboré. tökéletes.


a tartásodon dolgozz, az esetlenség bármilyen alkatra, magasságra rossz hatással van.

2017. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
még ebben a kategóriában kérdésem se volt...mi ez, hogy "hányszor írjam le"?
2017. márc. 4. 15:21
 4/9 Lazy Lover ***** válasza:
szia magasvékony :D azt hittem kigyurtad már magad
2017. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
szerintem te szemellenzővel jársz, láttad már, hogy hogy néznek ki a mai fiatal gyerekek? mint egy vonalkód. remélem megnyugtattam a picike lelkecskédet!
2017. márc. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de az is lehet,hogy pár év és változik az alkatod. Olyan 20 éves kor körül a magas vékony pasik egy kicsit átalakulnak, még edzés nélkül is.


Nagyon kevés pasi (de akár nő is) az, akinek igazán tökéletes az alkata. Még mindig jobb magas vékonynak lenni mint alacsony kövérnek, bár tudom,hogy Téged ez nem vigasztal.


A divat kifejezetten Melletted áll, simán tudsz jól kinézni.

2017. márc. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A magasság már eleve egy hatalmas előny, az már emellett sokat nem nyom a latba, hogy sovány-e vagy kövér. A magasságod miatt fel tudnak rád nézni, hordhatnak magassarkút, sokkal inkább érzik magukat nőnek melletted, stb...
2017. márc. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De.

N

2017. márc. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Komolyan, mi a f@**t parázol? Hányszor kell még elmondanunk, hogy a csajoknak a külső terén elsődleges követelményük a magasság? Aztán, hogy 65 vagy 110 kiló vagy, olyannyira édes mindegy.
2017. márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!