Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha nez egy csaj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha nez egy csaj, amikor ranezek, rogton elkapja a tekintetet, es van, hogy el is mosolyogja magat?

Figyelt kérdés
Neztem a csajt, ram nezett, majd elkapta a tekintetet es neha elmosolyogta magat; illetve nezett engem, raneztem, es elkapta megint a tekintetet es elmosolyogta neha magat.
2011. aug. 1. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vagy szivat, vagy tetszel neki, de félénk, ezért nem mer a szemedbe nézni.
2011. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egyértelmű !!zavarban van -.-" fiúlogika nem válasz a kérdésekre
2011. aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Zavarban van.
2011. aug. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ezt mondtam -.-*
2011. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
azért csinálják ezt mert olyan csúnya vagy hogy nem mernek a szemedbe nézni nehogy azt hidd hogy tetszel nekik.
2011. aug. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*higgyék
2011. aug. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Az utcán néztétek egymást úgy , hogy életedben nem láttad még vagy úgy , hogy egy társaságon belül ( buli , biliárd vagy egyéb program ) közben , úgy hogy nem vagytok vadidegen egymás számára ?
2011. aug. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

3 honapja ismerkedtem ossze vele, egy faluban lakunk, de egesz addig meg nem sikerult beszeljunk. Egyik este osszeismerkedtem vele, es megprobaltam fuzni, de nem igazan engedte.

Amugy egy bulin voltunk.

2011. aug. 1. 21:01
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem ha valaki ilyet csinál tuti tetszel neki,vagy még az lehet hogy, ha tudja hogy neked ő tetszik,és neki te nem tetszel,akkor direkt elnéz más felé nehogy aszt hidd hogy ő szeret téged,meghát ugye zavarba jön.tudja hogy neked tetszik?
2011. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem mondtam kerek-perec a szemebe, de olyanokst mondtam neki, hogy keves ilyen csaj van, mint o, megdicsertem a ruhait, enekeltem neki, mondtam neki, hogy buknak a ferfiak ra, kozel hajoltam hozza, megfogtam a csipojet, maszirozgattam a karjait.
2011. aug. 1. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!