Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők extrém magas kritériumrend...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők extrém magas kritériumrendszere ellenére hogy-hogy ennyi válás van?

Figyelt kérdés

Ez egy nagyon érdekes kérdés, hogy ugye köztudott, akár gyakoris kérdésekben is látjuk, hogy nők milyen mennyiségű szűrőn szitálják át férfiak tömegeit, mire abból pár eljuthat párkapcsolatig, majd legvégül egy férfi a házasságig és közös gyerekekig.


Az ilyen extrém magas kritérium rendszer logikusan azt jelentené hogy ez az egy férfi ez valóban szinte teljesen tökéletes a nőnek, ennek ellenére házasságoknak nagyon nagy része válással végződik.


Ez egy óriási ellentmondás. Elméletileg a nő nagyon gondosan, nagyon alaposan feltérképezte hogy a sokezer jelentkezőből a lehető legtökéletesebb jelöltet kiválassza, és ha ez igaz, akkor a hiba aránynak sokkal-sokkal alacsonyabbnak kéne lenni, igazából elenyészőnek.


A nők a lehető legtökéletesebbet válogatják ki, nincsenek kompromisszumok, elméletileg a tökéletes férfi van neki ott akivel megházasodik, ennek ellenére mégis elválik tőle.


Mi a hiba a rendszerben?



2023. jún. 25. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogy válogatják ki! Se a nők, se a férfiak. Nézd meg itt GyK-án is mennyi olyan ír, akik a legrémesebb partnert fogták ki.
2023. jún. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1)Az, hogy elmúlik a szerelem, hiszen legtöbbször évek telnek el mire eljegyzésre kerül sor nemhogy esküvőre!


2)Igazából nem ismeri a másikat, illúziókba kergette magát, mert pl. amikor gyerek születik a férjére már egyáltalán nem számíthat. Az csak a szexet hajtsa, a nő meg el van fáradva a kisbaba miatt is, mert a háztartás, később a munka mellett is inkább ő rá szakad nagyon sok esetben. Nincs ideje lefogyni, kicsinosítania magát. A férj/feleség megunja, hogy nincs szex, vagy olyan semmilyen és a férj azért lép félre, mert a feleség "elcsúnyult" a nő meg azért, mert a férfi rá se hederít semmilyen formában.


3)Kiderül, hogy a férfi nárcisztikus, a férfi verbálisan kezdi el bántalmazni, akár testileg is bántalmazza a nőt, sőt nemi erőszakot követ el.


4)A férj alkoholista lesz, vagy csak eddig előtte nem ivott annyit és szintén jól összeveri, vagy le se tojja a feleségét és gyerekeit.


5)Nincs gyerek, de a férj elhanyagolja a feleséget, nem segít, nem emlékszik a mérföldkövekre életükben, inkább másokkal foglalkozik, inkább a munkával foglalkozik helyette.


6)Szintén nincs gyermek, de a férfi már rég nem szereti a feleségét csak elvette, mert "itt az ideje letelepedni" de munkahelyen a kolleginá(ka)t nyomogatja.


7)Szeretik egymást, de szexuális téren sose passzoltak.


8)Szeretik egymást, de az élet területén sose illettek össze.



Elég indok drága kérdező, hogy miért van annyi válás? ^^

2023. jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Mondjuk, igazad van. Aki hosszan válogatva, hideg fejjel, megfontoltan köt ki egy partner mellett, annak se tartósabb a házassága, mint annak, aki meggondolatlanul, forró fejjel, szerelmesen beleugrik. Sőt, talán még ez utóbbi a tartósabb. Legalábbis nekem ez jött be. :-)
2023. jún. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Mert a dz.rtengerbol ha nehezen is megvan egy normalis azokrol később derül ki hogy mégse azok.
2023. jún. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Én is elváltam, pedig extrém magas volt a "kritériumrendszerem". Normális pasas az exférjem, hatalmas szerelem is volt aminek a (tudom sokáig húzott) 12 évvel későbbi gyerekvállalás tett be, mármint az hogy milyenné alakult a személyisége apaként. Megcsalás, verekedés, semmi ilyesmi nem volt, csak kiszerettem belőle, nem kívántam és így nem lehet élni. 37 évesen döntöttem úgy hogy nekem itt és így nem érhet véget az életem, de akkor már három éve lakótársakként éltünk, értsd nem feküdtem le vele és nekem akkor viszont már volt szeretőm, de a kapcsolatunk megromlásokor még nem, nem harmadik személy miatt alakult ki a teljes elhidegüléshez vezető állapot. Nem a szeretőmért váltam el, vele is szakítottam és elköltöztem a gyerekkel másfél órányi távolságra. Azóta újraházasodtam és babánk van a férjemmel, az exszel pedig meglepő módon remek a kapcsolat. Így már együtt tudunk működni. Még az esküvőnkön is ott volt. Egyszerűen a mi dolgunknak vége lett egy idő után. De nem azért amit ti incelek itt fröcsögtök naphosszat, hogy "na kellett a rosszfiú mi?"
2023. jún. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

szerintem ez pont hogy azt jelenti hogy a valóságban nincsenek akkora kritériumok, csak az itteni zokogó testvériség képtelen megugrani azt a minimálisat is, ami van (tudj szemkontaktust tartani, legyen munkád, ne élj az anyáddal, ilyenek..)


Egyébként meg a legtöbb válás a hűtlenség miatt van, azt meg mégis hogy szűröd ki előre?😅 Megkérdezni meg tudod a férfit hogy meg fog-e csalni, amire a válasz igyis úgyis az hogy nem. Még a templomban is megesküszik rá, aztán mégis megcsal...

2023. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy nincs, a legtöbb nő szerelmes aztán se nem hall se nem lát. :DDD


Azért is van megcsalás, mert sokszor anya lesz és feleségként nem akar együttműködni, nem pont azért, hogy a férjnek másra állt. Megesküsznek, hogy jóban, rosszban aztán sehol semmi. :(

2023. jún. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%

5-ös!

Na kölöt a roszfijú ugye ugye?

2023. jún. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!