Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na egy nős férfi miért kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na egy nős férfi miért kezd el nekem olyanok mondani, hogy a férfiaknak akkor legszebbek a nők amikor reggel felkelnek pizsamában, kócos hajjal?

Figyelt kérdés
Csak kicsit ismerjük egymást, mostanában kezdtük el jóban lenni. Reggel én már bent voltam hamarabb, átvettem a munkharuhat, póló+farmer. Amikor jött be , mondta, hogy de jól nézek ki.Én meg mondom neki ugyan,hat ez csak sima ruha semmi extra. Erre azt mondta amit fentebb írtam. Én meg néztem, hogy most mivan? Totál nem vágtam, hogy ezt hogy értette. Hisz a feleségét látja úgy,de őt nem említette.
2023. jún. 26. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Na te ezen miért kezdesz el ennyire filózgatni? Mikor nekem mondanak ilyet, vagy fintorral bólogatok, vagy mondom, hogy "oké", magamban nyugtázom, hogy bolond, elmondom a többi lánynak, és elkezdjük kerülni.
2023. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy különösebb szándéka van veled.

tetszik neki a sima laza megjelenés a nőkön, aztán terjeszteni próbálja az ízlését.

2023. jún. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jó nagy paraszt vagy te akkor ha bókra fintorral válaszolsz.
2023. jún. 26. 14:24
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Nekem ne bókoljon az, akivel nem randizok. A fintor jelzi, hogy nem érdekel, mire áll a pöcse, senki nem kérdezte.
2023. jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
#4 és a kolléganőknek mire áll a pöcse? mert általában a nők is rendszeresen dicsérik a többi munkatárs kinézetét, ha tetszik nekik.
2023. jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem azzal van a baj, hogy bókolt, hanem az kellemetlen, ahogyan tette. Egy olyan szituációt hozott fel, ami álltalában otthonm, a hálószobában történik és álltalában úgyszólván közvetlenebb kapcsolatot feltételez a fél között..

Szerintem ez egy napon nem említhető azzal, amikor mondjuk megjegyzi egy munkatársnő, hogy "de jól áll neked ez a fülbevaló".

Úgyhogy igen, ez így nagyon fura. Ezt követően én is elkerülném a kollégát. Aki nem a párom, az ne fantáziálgasson arról, h reggel pizsamában lát, de legalább ne adjon ennek szót, mert az még nagyobb bunkóság. Gyakorlatilag "verbálisan csapott a seggedre".

2023. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
5, a nőknek tényleg tetszeni szokott adott dolog. Miért kevered a kanos faszikhoz ezt?
2023. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6is.De nem rólam szólóan mondta. Csak általánosságban, hogy a férfiaknak akkor a legszebbek a nők...
2023. jún. 26. 14:58
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy csipkelődős, játékos poén akart lenni, hogy úgy nézel ki, mint aki most kelt fel pizsamában, kócos hajjal... Komolyan egyikőtök se érti?...
2023. jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha meg nem rólad, akkor mit vergődsz? Arról is írtál volna ki kérdést, hogy ha azt mondja, a kutyák édesek, ha simogatod a hasukat?
2023. jún. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!