Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már itt olyan akinek úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már itt olyan akinek úgy lett vége a kapcsolatának,hogy nem lett kimondva a szakítás,hanem egyszer csak nem kerestétek egymást?

Figyelt kérdés
Az enyémnek így lett vége 3-4 hónapja.De nem is hiányzik egyáltalán nekem az ex pasim.Őrülök,hogy eltakarodott az életemből!!egyáltalán nem foglalkozott velem.Elhanyagolt,nem töltött velem minőségi időket.Azt hitte abból egy párkapcsokat,hogy jól meg dug amikor èppen kedve meg ideje van rám utána meg le se szar engen.ja meg történt valami ami az utolsó csepp volt a pohárban.....Na akkor besokaltam és eljöttem tőle rá 2 hét múlva keresett engem meg rám írt, mintha semmi nem történt volna.Kérdezte hogy vagyok meg ilyenek ezekre a kérdéseire elég szűk szavúan válaszoltam.Én nem érdeklődtem iránta...utána még irogatott 1-2 hétig amikre mind válaszoltam is.majd egyszer csak eltűnt és nem írt tőbbet....Más is volt ilyen szituban?

2023. jún. 26. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hajjaj:) nem ritka ez
2023. jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Milyen undorító egy paskó.

Egy nővel foglalkozni kell, mert a nő attól lesz igazán nő.

Nemcsak jól megd@gni aztán minden rendben.

Sokan ezt hiszik. Jól tetted, hogy dobtad.

2023. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akadt neki más
2023. júl. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
22%
3. Akadhat neki 1000, akkoris egy utolsó suttyó lesz. :)
2023. júl. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!