Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lassan két év után sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lassan két év után sem tudtam elengedni, csak elfogadni, hogy valakivel vége lett, akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Magamban őrlődök miatta. Nincs nap, hogy ne jutna eszembe. Van, hogy haraggal gondolok rá, van hogy hiányzik, hogy nincs velem. Sajnos egy helyen dolgozunk, de szerencsére nem látom minden nap. Nem szoktunk beszélni, csak köszönni.


Tisztában vagyok vele, hogy azóta több más pasival volt együtt, szexkapcsolatban. Én meg azóta nem tudok kialakítani más nővel kapcsolatot, hiába próbálkoztam egy ideig, többször is (már feladtam).


2023. ápr. 21. 15:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit csinálni. Így jártál.
2023. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ja, ez van.
2023. ápr. 21. 15:52
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Talán ha beszélnél egy pszichológussal, lehet hogy az segítene.

Kielemeznétek hogy miért ragaszkodsz hozzá, miért nem tudsz továbblépni. Milyenek a kötődési mintáid, hogy szocializálódtál gyerekkorodban stb.

Ezek segítenek megérteni a saját működésedet. Így te magad is rájöhetsz hogy miért idealizálod őt annak ellenére, hogy láthatólag nincs értelme.

2023. ápr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát valahogy pedig elkell őt engedni…teljesen egészséges gyászolni egy kapcsolat végét, na de előbb utóbb megkell találni a módját a továbblépésre. Pszichológus segítsége esetleg?
2023. ápr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem kerestem együttérzést, nem az volt a célja a kérdésnek.
2023. ápr. 21. 16:03
 6/16 anonim ***** válasza:
Miért nem lépsz ki?
2023. ápr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az nem opció.
2023. ápr. 21. 16:22
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor szenvedni fogsz.Ha nem is változtatsz mit vársz?Munkahely mindig lesz.
2023. ápr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Addig hiába is próbálkozol míg valójában vele akarnál lenni. Akarsz valamit ami nem lehet. Közben észre sem veszed ami (aki) lehetne. A figyelmed irányát kellene megváltoztatni. Másképp beleragadsz a múltba. Sok év után meg majd szomorkodsz az elvesztegetett fiatal éveid miatt.
2023. ápr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

20-as éveim elején voltam hasonló helyzetben. Mi is ugyanannál a cégnél dolgoztunk, csak másik telephelyen. Bár nem láttam naponta, de tudtam róla, borzasztó nehéz volt elengedni. Nekem kb. másfél évbe telt, mire úgy-ahogy túljutottam rajta. A munkahelyváltoztatás miért nem opció? Szerintem is javítana a helyzeten.

N

2023. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!