Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mért van ez? Mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mért van ez? Mért vall szerelmet? Hogy éljem túl?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz.. Van egy igazából nem exem. Ezt úgy kell érteni h én kib*szott szerelmes voltam belé de ő nem belém. Csak csók volt köztünk. Ő más nőt választott. Na azóta eltelt sok év.. Lett gyereke, de a nő most elhagyta. És engem keresett meg. Én vagyok a lelki támasza. Találkoztunk. De megigérettem vele, h semmi nem lehet. Nem is volt. Bár kétszer is elhúztam a fejem, h ne legyen csók.. De.. és itt a baj.. H azóta szerelmet vallott. H mekkora fa....sz volt h nem engem választott.. És h szerelmes... és szeret és nálam jobban senki nem fogja szeretni... Tény h aggódok érte, meg h akarok róla tudni. De akkor is. Valamilyen szinten tovább léptem. De mégis ideg beteg leszek amikor órák óta nem ír. Most pl. beteg... alszik. De akkor is. Mért érzem ezt? Mért vagyok féltékeny? Mért hiszem azt h más nővel van?? Persze elhagyott stb. de akkor is.. Valamiért azt érzem h most őszinte. Tényleg szerelmes. De én ezt nem akarom. Nekem ez csak sokkal rosszabb így.. És nem... nem lesz az h nem írok neki, mert aggódok érte. De mért csinálja ezt? El akarom engedni, de olyan mintha mindig valami vissza húzna.. De persze azon is agyaltam, h ha talál valami nőt én megint le vagyok sz*rva... Egyszerűen megőrülök... Ha nem ír megőrülök h baja van. De közbe félek h átt ba...sza a fejem.. Ki fogok készülni...

Kérlek mondjatok valami tanácsot..


2023. jún. 26. 23:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Rizikós a dolog rendesen.
2023. jún. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Marha szerelmes lehet, ha lelki szemetesnek használ. Mondd el, neki, hogy te is szerelmes VOLTÁL és nem fér bele, hogy megint hülyítsen. Aztán küldd el. Ha sose látod többet, akkor tudod, mennyire volt szerelmes...
2023. jún. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sajnos mindig láthatom. Kb. 5 km re lakunk egymástól. Amúgy leírtam neki, hogy hülyítt..de nem. Azt mondta, témyleg szeret...
2023. jún. 27. 00:04
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Sose azt nézd, hogy mit mond, hanem, hogy mit tesz. Ősi szabály 😁

#2

2023. jún. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jajj... az régen rossz. Könnyezett előttem, amiért bocsánatot kért, hogy ennyire elgyengült a jelenlétemben... :(
2023. jún. 27. 00:09
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Á, nem erre gondoltam. Sima manipulatív technika. Bármelyik képes rá. Ne azt vedd észre, amit akarsz. Hanem például azt, hogyha kétszer el kellett húzni a fejed, mert meg akart csókolni, akkor mennyire tartja tiszteletben a kérésedet. Semennyire. Azt tesz, ami NEKI jó. Hol vagy ebben te?

#4

2023. jún. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, még csak nem is direkt manipulál, belülről fakadhat neki automatikusan. Úgyhogy a beszédből, könnyekből nem lehet tudni semmit. Ha pl valami nem úgy történik ahogy eltervezte, és képes miattad valamikről lemondani, akkor kezdhetsz gyanakodni hogy szeret.
2023. jún. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ahjj baszzus.. Ez így nagyon nehéz.. Nekem nem tűnik manipulációnak.. De lehet mégis az.. Egyszerűen nem tudom.. Más üzenetet nem kapok, csak h szeret. Velem akar lenni. De am nem jönne el oda ahol vagyok. Full egyedül... Vagy max barátnőmmel vagyok aki meg tudja... Nem értem..
2023. jún. 27. 00:24
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen, csak kétségbe van esve amiért nem úgy alakultak a dolgai, ahogy elképzelte és magányos .A régi emlékek miatt hozzád húz. De ha tegyük fel a nő visszafogadná, szerintem egyből vissza menne. Ráadásul a gyerek miatt a kapcsolatot is tartaniuk kell és ezt azért nehéz kezelni, ha esetleg tényleg össze is jönne veled.Én hagynám a helyedben, csak magadat fogod tönkre vágni, de tudom, hogy hiába írom ezt.
2023. jún. 27. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs ló, jó a szamár is dolog ez . Jelen esetben a szamár Te vagy.
2023. jún. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!