Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 kategóriára osztom a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 kategóriára osztom a férfiakat, és csak az 1. kategóriával szeretnék ismerkedni. Vajon mennyire gyakori az 1. kategóriába eső férfi? Abból van a legtöbb? Vagy ritkább?

Figyelt kérdés

1. kategória

Az a férfi, aki szeretne szerelmet találni, ha egyedülálló. Ha van barátnője, vagy felesége, akkor pedig hűséges hozzá, büszke rá, tiszteli, kincsként tekint rá az életében. Romantikus legalább egy bizonyos mértékig, és mindenképp szereti a nőt.


2. kategória

Valami az 1. és a 3. között.


3. kategória

Az a fajta férfi, aki ha egyedülálló, akkor nem igazán keres párt. Ha összejön valakivel, azzal inkább az élet sodorta össze, mintsem hogy tudatosan párkeresőként lett volna a világban. Ha van barátnője vagy felesége, hát nem ő számára a nagy szerelem. Simán csorgatja más, jobban kinéző nőkre a nyálát. Hűséges vagy nem, az a becsületén múlik, persze ez a többi kategóriára is igaz. Nem igazán büszke a nőjére, nem teszi boldoggá ha sok mindent együtt csinálnak... Simán jobbnak tart pl. egy pasis programot, vagy haveros utazást, mint bármit kettesben a nőjével...


2023. jún. 27. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Olyan férfi nem létezik, sem nő, akinek nincsenek hibái.

Az első kategória nem létezik igazából. Vagyis létezik szoros kézfogásban a nővel együtt. Külön-külön olyan nincs.

Hiába mondja, hogy szerelmet keres, hiába hűséges, hogyha már nem szereti, mint nőt, csak mint társat, vagy hiába szereti, hogyha a nő nem viszonozza, akkor lemegy kutyába, elhagyja, vagy megcsalja és később elhagyja.

Két emberen múlik minden. Ez a lényeg.

2023. jún. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

A skatulyázáskor megfeledkeztél az idő tényezőről, pl. hogy MOST mit szeretne az illető. Ez változhat.

Egyébként jó, ha mindig csinos és üde vagy, nyitott szemmel és szívvel jársz, és felregisztrálsz egy pár társkeresőre, ahol határozottan, majd következetesen kifejezed, és tartod magad ahhoz, hogy csak az 1. kategóriás férfiak érdekelnek.

2023. jún. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Totál felesleges skatulyázni, senki sem csak ilyen vagy olyan. Lehet, hogy valaki olykor az 1-eshez áll közelebb, amikor pedig rosszabb élethelyzetben van akkor a 3-ashoz. Szóval nem igazán látom értelmét. Azzal ismerkedj aki szimpatikus és akivel hasonló jellegű kapcsolatot kerestek.
2023. jún. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon ritka az 1-es, és ők is csak tökéletes csajokba szeretnek bele. Gazdag királylány, akinek mindene megvan a király apucitól. Nem a nő kereste meg mert az derogál az átlag férfinek ha a nő többet keres 1 ft-al is, leesnek tőle a tökei. Viszont a nőnek legyenek mindig stílusos ruhái, egészsége, lehetőségei kocsi stb mindene meglegyen úgy mint ajándék, ne kelljen már ezzel vacakolni. Semmivel ne kelljen vacakolni, elég baja van anélkül is állítólag a pasinak, pl fölöslegesen napi 3 órát idegeskednie kell a semmin, nincs ideje már a nő dolgaira.
2023. jún. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az egyesből lenne több. Én az egyeshez sorolnám magam bár nekem is vannak hibáim. De én ha akarnám se tudnám magam jól eladni mert tudom, hogy vannak nálam sokkal jobb partik is. A kisugárzás és szociális skillek is fontosak. Reklám nélkül vagy ha szr a csomagolás nem veszik meg a terméket.
2023. jún. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A rugalmatlansagrol mi a velemenyed? Te kifejzetten az vagy, ha a masik is az, annak nem lesz jo vege. Amikor magadat keresed a masikban, akkor sosem fogod megtalalni.
2023. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ilyen voltam(1) fiatalkoromban meg szerintem sokan mások is. Aztán felnőttem és ezzel együtt megváltoztam. Már soha nem tudnék úgy tekinteni egy nőre mint akkor.
2023. jún. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó jól írja, a szerelem elmúlik és szembe jön a durva valóság. Már én is nagyon nagyon kételkedem abban hogy létezik olyan nő akiért bármit megtennék, inkább a 2-es kategória vagyok.
2023. jún. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!