Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lehet-e egy komoly kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e egy komoly kapcsolatot "csupán" a szeretetre alapozni, hogyha nincsen nagy szerelem bennem?

Figyelt kérdés

Hogy ha én nagyon szeretem azt a férfit, és vonzódom hozzá, de úgy érzem, nincsen rózsaszin köd... Ő viszont nagyon szerelmes, mélyen érez és minden távol töltött pillanat fájdalom a számára. Sőt, Ő nem csupán partnert akar és lát bennem, hanem társat, feleséget. Már éltem vele másfél hónapot, de mégis megtorpantam, mert én még is vártam azt a bizonyos, felfokozott érzést.

Igaz már elmultunk 50.

Vele az élet olyan mint egy játék. Gondos, házias, igényes, telve sok-sok érzelemmel, adni akarással! Ő tulajdonképpen olyan mint egy nő. De a férfiakra jellemző gondolkodó, és előre tervező, alaposan átgondolja a fontos dolgokat. Lehet rá számitani, pontos és tiszta.

Talán picit unalmas is volt időnként vele, de ez nyilván azért is lehetett, mert én még nem kezdtem el ott teljes lendülettel egy új életet, munkát stb. nem voltak ott a dolgaim.

Nagyon sok mindent adtam fel ezért a kapcsolatért, sok-sok fájdalmat és gyötrelmet éltem meg, amik alapjaiban és teljesen megváltoztatták az életemet. Ha most ezt a férfit elengedem, akkor MINDEN hiábavaló volt.

A tetteim következményeit mégsem törölhetem el. A környezetem (a családom)és a lelkem örökre teherként viseli majd.

Tudom, hogy szeretem, vonz engem. Nagyon harmonikusan tudunk együtt élni.

Másrészről itt a felnőtt gyerekem, és a férjem, akiket el kell hagynom.

A kérdés lényege még is az:

Hogy elegendő e az én erős szeretetem, és kitartásom,

és az ő mély szerelme egy teljesen új élethez, házassághoz?


Előre is köszönöm ha válaszoltok...



2016. febr. 14. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatom, hogy te hogyan érzel, de hogyha megvan a vonzalom és a szeretet is, akkor lehet, hogy nem is kell az a rózsaszín köd, minek? Az inkább legyen a tiniké:)
2016. febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ba.zki 50 évesek vagytok...még mit akarsz?

ez sem elég??

szereted és ő is szeret akkor meg mi bajod van?

a többiekkel ne foglalkozz.

a gyereked felnőtt,a férjed nem szereted akkor lépj tovább,kész

2016. febr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!