Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi bennem a hiba, hogy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bennem a hiba, hogy komoly kapcsolatokban megcsalnak?

Figyelt kérdés

25/F vagyok. jelenleg a harmadik komoly kapcsolatomban élek.

Az előzők kb 1 évig tartottak.

A jelenlegi páromnál megingott most a bizalmam, de nem féltékenykedek, lenyelem a békát, csak akkor szakítok ha ténylegesen megtudok valamit.

Nem értem hogy mit csinálok rosszul...

pár szóban: inkább irányító személyiség vagyok egy kapcsolatban, határozott, szeretek apró meglepetéseket venni (virág stb) alkalmanként. Szívesen főzök (és állítólag jól is), mosogatok ha kell.

Szerelemben ritkán mutatom ki az érzéseim, de ölelések, puszik mindennaposak. Szexben én úgy vélem jól teljesítek, nem kényszerítek senkit olyanba amit nem akar, szeretem kényeztetni az aktuális párom (nyalás, forró csókok stb), maga a szex 20 perc minimum szokott lenni. Szerszámom 17 cm, átlag méret és vastagság.

Emberileg mindent meg lehet velem beszélni, ha fontos nekem valaki akkor a közös érdekeink az elsők.

A mostani párom miatt otthagytam az otthoni állasom, és az ő városba költöztem (közös albérletbe kettesben), új munkahelyet találtam, már csak az új ismerősök hiányoznak.

Vannak rossz napjaim, mikor szótlan vagyok, nem keresem az emberek társaságát.

Nincsenek pénznyelő hobbijaim, nem vagyok elvakult sportrajongó, semmi szélsőséges dolgot nem csinálok/követek. Ritkán iszom, abszolút nem dohányzom, és mióta vele vagyok nem járok bulizni sem.

Nem érzem hogy papucs lennék vagy lettem volna bármelyik kapcsolatomban. (pl hogy most elmosogatok az sztem nem papucsság)

Aki végigolvassa, és ír pár sort hogy mi baj van velem megköszönöm.

Elcsodálkozom azokon a párokon, ahol a nő annyira szereti a srácot, hogy mindent elnéz neki: bulikat, több ezres fogadás bukásokat, cigit, elvakult sportfanatizmust, és hogy csúnya szóval lesz...rja hogy van csaja.



2016. nov. 25. 09:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Jó, most hiába írod ide, hogy mit meg hogy, ha lehet, hogy béna vagy az ágyban.

Vagy te látod másként és közben full bunkó vagy.

Ez totál szubjektív.

Egyébként meg megcsalás meg megcsalás között is van különbség.

2016. nov. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

azért gondolom ezt mert ha totál gáz lennék az ágyban, nem hinném hogy 1 évig velem kínlódna egy csaj, vagy mint most hogy 2 éves együttlét.

ha bunkó lennék, sztem alapból komolyra nem jönne össze velem senki.

2016. nov. 25. 09:14
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát ezt se mondanám.

Ez így elég necces kitapasztalni.

Az se mindegy milyen nőkkel vagy.

Ha tipikus jó kislányok, akkor azok egy darabig tűrik, de aztán...

2016. nov. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

én azt gondoltam hogy azért nem minden srác teszi meg ezeket a dolgokat amiket én pl házimunkában, meg akár az ágyban is, (halottam olyanról hogy a srác nem nyalja ki a csajt soha), vagy akár a mindennapi életben.

tulajdonképp arra vezeted vissza az egészet, hogy tökmindegy mit hogy csinálok, ha egy szexgép vagyok? Ha a szex jó, akkor minden mindegy?

2016. nov. 25. 09:21
 5/10 anonim ***** válasza:

oké, amit leírtál az teljesen igaz rám is és még soha nem csaltak meg.

Nekem az az érdekes amiket nem írtál le, mégpedig, hogy te a stabil lábad mellett szürke vagy.

Ha csak ennyit tudsz felmutatni amit leírtál, akkor semmi egyéniséged nincs. Leírtál olyanokat amik szerintem teljesen normálisak ha egy ember kapcsolatban él, de ennyi erővel a nő lakhatna egy robottal is.


Ezen felül van valami ami a szürke hétköznapokból kivesz téged és azt mondaná rá egy lány, hogy "wow, én ezzel a pasival akarom leélni az életemet?"

Mert jelenleg csak ennyit olvasok: "oké, ez egy teljesen átlagos, semmilyen pasi, akivel újra és újra ugyanúgy telnek a napjaim"

2016. nov. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igazad lehet hogy szürke vagyok, de miben legyek "különleges"?
2016. nov. 25. 13:31
 7/10 anonim ***** válasza:

én nem tudom megmondani, hogy mit csinálj, hogy legyen valami különleges benned. Van valami ami egyedivé tesz?

(mert mint írtam, amiket felsoroltál az egyáltalán nem tesz egyedivé, inkább átlagossá)

2016. nov. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
Tanulj fejlődj s egyszer kapsz olyat kivel megérdemlitek egymást.
2016. nov. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2016. nov. 26. 17:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Az lehet a hiba, hogy egyszerűen ilyen típusú csajokat veszel észre. Aki meg szeretne, az valószínűleg fel sem tűnik, nem hívod randira.
2017. jan. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!