Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők szeretik az öszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szeretik az öszinte férfiakat?

Figyelt kérdés
Ezt minden téren értem,tehát mondjuk a szex is szóba kerül mint téma,és te öszintén megmondod hogy nem vagy nagy durranás az ágyban,sajnos hamar elsülsz.Tehát mindig minden körülmények között öszinte vagy.
2023. jún. 27. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Igen, szeretem és általában közösen meg is tudjuk oldani az ilyen jelleg problémákat, ha őszinte a pasi teljesen.
2023. jún. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Az ordas nagy hazugságokat és a bizalmuk elárulását nem szeretik de az édes kis hazugságokat viszont nagyon is.


Nagyon hamar lapáton találod magad ha túlzottan őszinte vagy minden apró dologgal kapcsolatban.


Az őszinte igazság sokszor csúf.

2023. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hogyan lehet ezt megoldani ha hamar elsül egy férfi?

Egyébként azért jó szerintem ilyen téren is öszinte lenni,mert igy akkor nem éri meglepetés a nőt sem.

2023. jún. 27. 17:14
 4/10 A kérdező kommentje:

ma 17:14


Ha valaki önmagát adja akkor miért baj ez?


Valakinek zsigerből jön ez,nem képes hazudni még kegyes hazugságot sem.

2023. jún. 27. 17:16
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

#3


Mármint azt megoldani hogy ne sülj el korán vagy azt hogy hogyan vállald fel?


Egyébként szerintem tapasztalat kérdése az egész, eleinte én is gyorsan sültem el de idővel megszoktam az aktus érzését meg nem is izgultam már annyira rá a dologra és volt hogy fél órán át ment a dolog gond nélkül.


Az óvszer az van akinél segíthet elhúzni de fordított hatása is lehet, egyén függő.


Tudsz hordani pénisz meg here szorítót, elvileg azok is segítenek bár én nem próbáltam.


Tudatosan is eltudod nyújtani a dolgot ha maszturbálásnál figyelsz arra hogy minél tovább húzd a nélkül hogy orgazmusra vinnéd magad.


Végső megoldásként érzéstelenítő krémet tudom javasolni.

2023. jún. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Öhm...

az, ha az első randin a korai magömlésedről beszélsz, az nem azért probléma, mert őszinte vagy, hanem mert a FSZODRÓL BESZÉLSZ AZ ELSŐ RANDIN!:D

2023. jún. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Igen, bírom ha őszinte valaki, de azt nem ha nyers.

Ugyanazt a mondanivalót sokféleképpen meg lehet fogalmazni.

2023. jún. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem keveri össze a bunkóságot az őszinteséggel,akkor jöhet!
2023. jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semelyik nő nem szereti a 2-10 perces palikat..
2023. jún. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Legtöbbször nem az őszinteséggel van a probléma, hanem a tálalással. Megfelelő helyen és időben bármiről lehet beszélgetni egy normális értékrendű nővel szerintem, ha kellően szofisztikált a megfogalmazás. De ne keverjük azért az őszinteséget a bunkósággal. Ha nem jön be a másik pl mondhatod, hogy "dagadt vagy/rajtad azért túl sok a fognivaló/..." vagy azt is, hogy "nem vagy az esetem, ne haragudj". Csak hogy egy nagyon általános példánál maradjunk. Ugyanazt mondod, de nem mindegy, hogyan. Vagy ugyanígy a mikor se mindegy, nyilván ilyet nem a 20. randi után sütsz el, mikor már teljesen elhiszi, hogy lesz valami köztetek.
2023. jún. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!