Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lánnyok mennyire jönnek be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánnyok mennyire jönnek be a kopasz férfiak?

Figyelt kérdés

Főleg a tiniknek szól a kérdés hogy a mai lánnyoknak mennyire jönnek be a férfiasabb fiúk.

Nyilván arról beszélek amikor valaki 20 körül már kopasz vagy kopaszodik és nem tehet róla.



2023. jún. 27. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem az olyan pasik a gyengéim, akik szándékosan borotválják le biliárdgolyó kopaszra a fejüket.
2023. jún. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem nagyon nem jönnek be, nálam sokat számít, hogy a fiúnak legyen 4-5 cm haja, lehet hajfétisem van vagy nemtudom😅
2023. jún. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez annyira preferencia kérdése. Vannak pasik, akiknek jól áll a kopaszság és vannak azok, akiknek idétlen töltött gombóc feje van. Az sokkal vonzóbb, amikor valaki felismeri, hogy mi áll neki jól és azt igazítja a stílusához.
2023. jún. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A kopaszság miért lenne a férfiasság jele?


Az én párom is korán kezd kopaszodni, és kb 1 éve nyirja a haját párhetente.

Mivel hajasan szerettem bele, így is cuki. Kicsit fura volt megszokni, de ez van.


Van, akinek tetszik, van akinek nem a kopaszság. Ez épp olyan kérdés, hogy valakinek tetszik a kék szem, vagy nem ☺️

2023. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 Igen, az a legszebb. :) Én nem is értem, hogy miért nyírja minden csávó 0-2 centisre a haját, mikor a legdögösebb pasiknak hosszabb hajuk van. Rohadt jól tud neki állni, erre lenyíratják csutkára... pfff.
2023. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De most mondom hogy mi van akkor amikor természetesen kopaszodik valaki és nem tehet róla
2023. jún. 27. 20:32
 7/8 anonim válasza:
Akkor ez van, ha már előtte is bejött, akkor egyáltalán nem zavar (#2 voltam)
2023. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi kifejezetten férfias nincs a kopaszságban, ne áltasd magad... de normális ember nem is ragad le a külsőségeknél ennyire. Akinek szimpi vagy, nem a kopaszságod fogja azt negatív iranyba billenteni, akkor se, amúgy azt mondaná, hogy alapvetően nincs oda a kopasz pasikért.

Amúgy mindenben egyetértek a 3assal.

2023. jún. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!