Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet ez igazi könny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet ez igazi könny?

Figyelt kérdés

Megbeszeltem a pasimmal, hogy a legjobb ha szakítunk. Eljutottam eddig a pontig. Erre bezárkózott a fürdőbe, es mikor rakopogtam, mert túl sokat ült, akkor lattam, hogy sír.

Nem tudom mennyire igazi ez, vagy dráma, mert elegge szeret szélsőséges lenni az érzésekkel es elegge nőcsábász típus....

Szexkapcsolat stb van neki úgy gyanítom, lehet nem is 1.

Ezek műkönnyek? Nem mintha osztana szorozna mar a veg kifejleten, de KIVANCSI VAGYOK mi van a könnyek mögött. En nem tudok sírni peldaul parnacsra, de tudom, hogy van aki tud


2023. jún. 27. 19:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
És ezt mégis mi honnan tudjuk???
2023. jún. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%
Egyedül ült egy szobában, miért játszotta volna meg? Ehhez minimum pszichopatának kell lenni, ha közben előre kiszámolta, hogy te mikor jössz be oda és pont akkor látszódjon. De akkor lennének más jelei is.
2023. jún. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

Ök egobol is tudnak sírni.


Exem mikor szakitottam csak azert sirt mert nem kezdtem neki nyafogni hogy béküljünk ki beszeljuk meg hanem keményen befejeztem vele. Nem a szakitas bantotta mivel.simán hanyagolt ejtett amugy(a kapcsolatban is)a késdöfés nekik(a legtobb pasinak)az ha a nő büszkén emelt fővel távozik. Es nem maga a szakitás fáj nekik.


Meg olyan exem is volt aki egy veszekedés alatt leköpött én meg villámgyors reflexszel akkora pofont adtam neki, hogy a fal adta a másikat. Teljesen ledöbbent lefagyott es elkezdett könnyezni. Ö is csak azért mert férfi mivoltában aláztam meg. Megint az, hogy én visszamertem adni es nem nyivákolva neki álltam hisztizni. Lesokkoltam.


Nem az fáj nekik hogy elveszítik valami szerettüket vagy megbántották a szerettüket, az fáj nekik ha letapossák alázzák őket.

Ez csak ego!

2023. jún. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%

3.


Igen barátságos, kicsit sem lekezelő vélemény.

2023. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

Gondokhatod hogy minek nézem azt akivel szakítok, vagy aki leköpött. Istenitsem öket neked esetleg?

Sírni az megy a tetovált izomagyaknak is. Más meg nem.

2023. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
*"Más" alatt a viselkedést értem. Viselkedni egy nővel szemben
2023. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

5.


De nem kellene egy egész nemre kiterjeszteni. Engem nő köpött le, mégsem mondom, hogy "ú, mind szemetek!". Az az egy volt az. Igaz ő olyan barátságos, hogy a saját gyereke fogát kiütötte meg még a nagydarab romák is félnek tőle, ha nekiáll kiabálni velük.

2023. jún. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nem terjesztettem ki az egész nemre.

Azt irtam a legtöbb pasinak (szakítaskor is)csak az egoja fáj. Hogy vele szakitani mer a nő és hátra se néz.

Nem az elvesztése fáj.

2023. jún. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

8.


Ha tényleg ezt gondolod, akkor csak sajnálni tudlak, mert ez a paranoia előszobája már "úgyis mindenki gonosz!"

2023. jún. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Kérlek, ne itt vitázzatok

Széttrollkodjatok a kérdésem

2023. jún. 27. 20:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!