Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsek? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek? Nagyon fiatal vagyok.

Figyelt kérdés

2014. jún. 29. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
mit akarsz felejteni?
2014. jún. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Túl sok információ, kapkodom a fejem.
2014. jún. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Most megérett a meggy menj meggyet szedni. Aztán vidd haza anyukádnak , h süssön belőle meggye piskótát. Aztán majd csendben leszel megnézed az estimesét és mehetsz alukálni.
2014. jún. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az úgy konkrét
2014. jún. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Le kellene írni, h mennyi idős vagy?vagy, h mit akarsz felejteni,vagy,h lány vagy fiú vagy?!!Mi nem vagyunk gondolat olvasók ...
2014. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves válaszolók. A kérdező a szerelem,szex kategóriába írt , azon belül is a párkapcsolatokba.

Na vajon mit akar eljelejteni? :,D

A kérdezőnek meg azt mondom , keress egy másik nőt/fiút (mivel nemet nem írtál)

2014. jún. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os.

Ez nagyon nincs mindig így, nagyon sokan ebbe a kategóriába szokták feltenni a gagyibbnál gagyibb idióta nem ehhez a témához való kérdéseiket.

2014. jún. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6vagyok: igen én is találkoztam ilyen kérdésekkel , pusztán remélem , hogy a kérdező nem írja le mi van , akkor már legalább a kategóriát eltalálja. :)
2014. jún. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Valóban egy szerelmet akarok elfelejteni. 14 éves lány vagyok. Ő engem nem szeret, de én imádom őt és annál is jobban szeretem. A nyáron nem láthatom, mert az osztálytársam és, hát ugye nem találkozunk. Borzasztóan szeretem, ráadásul ő direkt féltékennyé tesz pedig nem szeret, azt mondja, hogy nekem jobb lesz ha elfelejtem őt. Én ebben nem vagyok biztos SŐT!!
2014. jún. 29. 20:35
 10/10 anonim ***** válasza:

dejó!

egyikőtök sem szereti a másikat! ő nem szeret téged, te pedig imádod! és ezt most komolyan mondom! az egyik szeretet, a másik rajongás.. utóbbi nem jó


és miért gondolod úgy, hogy jobb neked nélküle? hisz érzed, hogy nem jó.. nem fog csakúgy belédzúgni..


a reménytelen szerelemnél igazából nem a szerelem a reménytelen.. hanem az ember.. megrekedsz az érzéseidben és se előre, se hátra.. és ez nem jó


Hugi, hagyd a pcsába, nem ér egy pasi sem annyit, hogy rosszul érezd magad miatta!;)


F20

2014. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!