Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi időt érdemes várni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt érdemes várni, hogy lefeküdjünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy nagyon hosszú kapcsolatom ért véget és végre mostmár tovább tudtam lépni, nyitni másfelé. 1 hónapja megismertem egy srácot, akivel nagyon egy hullámhosszon vagyunk, kicsit távol lakik tőlem, ezért legtöbbet chaten és telefonom beszéltünk, naponta 2 órát is telefonálunk este. A lényeg az, hogy megvolt az első tali, ami meglepően jó volt mindkettőnknek, testi érintések is voltak bőven, és pont beszéltük, hogy mennyire vonzódunk egymáshoz. Én is, ő is azt érezzük, hogy simán lefeküdnénk kövi randin egymással, annyira jó minden köztünk tényleg.

Az én kérdésem az, hogy idő szempontjából nincs túl hamar szerintetek? Mindketten komoly kapcsolatot szeretnénk, de nagyon vonzódunk egymáshoz.

Az előző kapcsolatomban pl majdnem 1 év után feküdtünk le, de ott nagyon fiatalok is voltunk mindketten plusz első alkalom volt.

25.N (a sràc 29)


2023. jún. 28. 06:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Erre nincs jó válasz, akkor érdemes amikor mindketten megfelelőnek érzitek.
2023. jún. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Hát azért 1 évet ne várj vele. Amúgy meg felnőtt emberek vagytok, nem ezen fog múlni.
2023. jún. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Én sose értettem ezt a matekozást. Ha komolyan érdekel egy nő, akkor érdekelni fog akkor is ha 1. randin lefekszünk meg akkor is ha a 10. találkán. Persze van aki azt hiszi, hogy ez a várakozás egy szűrő lehet a csak szexre hajtóknak, de van azért jópár türelmes pasi, aki kivárja a hosszabb időt is, szóval nem mondanám egy életbiztosításnak ezt a módszert sem.

Ha lefekszel vele, mi történhet? Legalább megtudod, hogy ilyen téren is passzoltok-e, nem hónapok múlva derül ki hogy mondjuk az ágyban pocsék, így hiába tetszik hosszútávon nem tudnál vele mit kezdeni. 33/F

2023. jún. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Mindig meg kell varakoztstni a ferfiakat,akkor leszel csak ertekes megbecsult no a szemeben.

Minel nehezebben jutsz hozza vmihez,annal jobban ragaszkodaz hozza.

2023. jún. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Amikor gondolkodásban, érzelmileg, hozzáállásban mind a ketten készek vagytok rá.


Nem kell semmit sürgetni, mert amikor már készen vagytok, mehet a nap 24 órájában is.


Nem kell kapkodni..

2023. jún. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

#4

Valóban létezik ilyen, nagyon is, de ez egyáltalán nem egy normális agyi működés, hanem pszichológiailag hibás.

Ugyanis egy egészséges pszichéjű ember fel tudja mérni, hogy mennyire passzol a másikkal, mennyire vonzódik hozzá, és ha nagyon vonzódik, akkor csak örül neki, hogy egy ilyen nagyon vonzó emberrel gyorsan egymásra találtak. Akinek attól lesz vonzó a másik hogy nem adja könnyen magát, abban mentális sebek vannak. Attól érez valakit vonzónak, hogy a másik nem érzi őt vonzónak, tehát az ismerkedésből egy zéró összegű játékot csinál, amiből semmi jó nem fog kisülni, ugyanis az egészséges párkapcsolat arról szól, hogy mindketten vonzónak, értékesnek tartjátok egymást, és nincs ez az alá-felé rendeltségi játszmázás

2023. jún. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen mennyit érdemes várni. Felnőttek vagytok, azt csináljátok ami jól esik. Én volt hogy lefeküdtem valakivel első találkozáskor, és ugyan úgy tartós volt. Nem ezen fog múlni a dolog.
2023. jún. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Eddig minden párommal a második randin feküdtem le, és mind tartós kapcsolat lett.

Ahogy érzitek. De ne ilyen butaság szabja meg, mint amit a négyes ír.

2023. jún. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem kell túlgondolni, csak VÉDEKEZNI!
2023. jún. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ezen múlik. Aki érdekel igazán, az ezután is fog, pláne ha jó a szex. Ha rossz, akkor meg tudtok rajta csiszolni vagy hamar kiderül, hogy ilyen téren nem passzoltok. De ha vágytok egymásra, akkor csak azért ne csinálnátok, mert ez a társadalmi norma?
2023. jún. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!