Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után érdemes felkeresni az exet?

Figyelt kérdés

Szeretném megkérni, hogy olyanok NE írjanak, akik olyan tanácsokkal látnak el, hogy "engedd el végleg". Nem teszem ezt meg. Ő sem engedett el, amikor én akartam szakítani vele, sőt erősen nyomult.


Szóval a lényeg az, hogy most fordult a kocka. Most ő szakított velem, és látni sem akar. Ezt természetesen megértem. Viszont szeretnék még beszélni vele. Ezzel kapcsolatban azonban szükségem lenne tanácsra, hogy mikor érdemes keresni. Vannak, akik rövidebb időpontokat javasolnak (pl. 3 hét), másol hónapokat, pl. fél év).

A mi kapcsolatunk hónapokig tartott, és különleges volt. Mély nyomot hagytam benne, ezt ő is tudja, és elismeri, de ezt nem részletezném. Ezért is lenne fontos, hogy beszéljek vele. Ha nem is járunk egyelőre, legalább egy olyan viszonyt alakítsunk ki, ahol normálisan tudunk kommunikálni.


Egy pasi.


2023. jún. 15. 05:59
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
91%
Addig amig egy kapcsolathoz, volt kapcsolathoz, bármilyen emberi kapcsolathoz erőszakosan közelítesz, akarnok és "neked ez jár, mert feljogosítva érzed erre magad" addig semmiféle emberi kapcsolatba-akár egy jó ismeretségbe se menj bele, mert nem csak magadnak, hanem másoknak is óriási károkat okozol. Amit jelenleg az akarnokságod miatt fel sem fogsz, észre sem veszel. Egy emberi kapcsolat-főleg ha jó-az ajándék, az megtiszteltetés, hogy ismerheted az adott embert, az fejlődési lehetőség-de nem akkor ha erőszakos vagy.
2023. jún. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
24%
1+ Az ember mások javára teremtetett, és nem úgy, hogy csak nekem legyen jó, és a többiek meg csak azért vannak, hogy nekem okozzanak jót.
2023. jún. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

Ez érthető számomra. Nem vagyok erőszakos.

Pont ezért tettem fel a kérdést, mert van már türelmem, bármennyit tudok várni. Ha a másik fél szemszögéből kell egy fél év mire újra hajlandó legalább egy telefonhívásra, megértem.

De csak tudjak róla, nem akarom elrontani az egészet azzal, hogy hamarabb jelenek meg.

2023. jún. 15. 06:12
 4/47 anonim ***** válasza:
35%
1+ Tanuld meg a környezeted javát szolgálni, javáért tenni, más embereket emelni és majd utána gondolkodj bármilyen emberi kapcsolatban, akkor már érett leszel rá. Mert minden kapcsolat és minden ember óriási felelőség.
2023. jún. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

#4


Ne haragudj, de most nem bölcsességeket keresek, hanem időpontot.

2023. jún. 15. 06:14
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
5 Nincs időpont amig képtelen vagy a fejlődésre.
2023. jún. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
81%
5 Most is lerázol magadról mindent,. és csak az önös cél lebeg a szed előtt:DD
2023. jún. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
49%
*szemed
2023. jún. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
77%
Attol függ mikor milyen passzban a van a másik. Talán hétvége elott pentek jo
2023. jún. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

Ez abszolút egyéni, kérdező, ha én kijelentem valakinek, hogy látni sem akarom, akkor kapálózhat nekem évek múlva is, akkor is max csak egy hűvös, udvarias reakciót fog kapni. Nyilván oka volt annak, hogy nem békésen váltatok el, így pedig nem sok értelme van annak sem, hogy x idő várakozás múlva újra felvedd vele a kapcsolatot.

De minthogy minden ember és helyzet más, én azt javaslom neked, hogy most várj egy 3-4 hónapot legalább, és próbálkozz meg a dologgal. Ha nem jön be, akkor korai volt, legközelebb akkor várj egy kicsivel többet, és próbálkozz ismét. Ha akkor sem, akkor a te döntésed, hogy elengeded-e, vagy pár hónapos kapcsolatért tovább erőszakoskodsz és alázod meg magad.

2023. jún. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!