Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csupán kedves udvarias ? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csupán kedves udvarias ? Vagy tetszem neki ?

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki a szomszédunk és gyerek kori barátja a páromnak az utóbbi időben észre vettem furcsa jeleket viselkedéseket mint pl ültünk a konyhába és ő felem hajolt hogy van vm a hajamba és kivette vagy pl vett nekünk jeges kávét és valahogy észre vette hogy nem nagyon birkozom meg vele és vagy 3x el mondta hogy nem muszáj meg innom ha nem esik jól

Vagy mikor el köszöntem tőlük náluk hogy megyek ki kísért párom helyett és beszélgettünk a kapuba és olyat mondott hogy menjek nyugodtan nehogy nagyobb bajom legyen lehet ezt az egészet én értem félre de mivan ha nem mi van akkor ha tényleg jó a meg érzésem ? Hogy tetszem neki ?



2023. jún. 28. 07:27
 1/3 anonim ***** válasza:
41%

Jaj velem is foglalkozik a párom tesója pl, mint nővel, simán tetszunk is egymásnak de ez még nem jelent többet vqgy bármit is.

Neki is van oárja aki a szerelme és mi is szeretjük egymást a párommal nagyon.

Az hogy attól még jól elvagyunk tetszem neki es viszont ez csak annyiban jó hogy jó a kapcsolattartás a társaságban lenni, a párjával is jól kijövünk.


Nem kell ebbe olyanokat belerakni hogy uristen tetszem neki, lehet szerelmes, lehet felrek.félunk majd, meg így túlspilázni a dolgokat.

Egy kellemes légkör es ennyi. Nem kell ezen pattogni.

2023. jún. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ !
2023. jún. 28. 07:35
 3/3 Senior Séf ***** válasza:

Ha egyedül vagyok egy szobában, akkor ember vagyok. Ha bejön egy nő, akkor férfi lettem. És annyira vagyok férfi, amennyire nő az, aki bejött a szobába.

(Karinthy)

2023. júl. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!