Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon csak udvarias, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak udvarias, vagy tetszem neki? Teljesen elbizonytalanítottak.

Figyelt kérdés

Kezdődött úgy, hogy rámköszönt (ok, valamennyire ismerjük egymást de korábban sohasem köszönt). Észrevettem, hogy viszonylag gyakran néz, meg valahogy úgy éreztem, hogy talán tetszem neki. Felvettem msn-re, mondván biztos bátortalan, beszéltem is vele egyik nap kb 1 órát..nem sokféle dologról, kérdezősködtem, mesélt ő is én is (persze, fiú, hát túl sokat azért nem beszélt :D), viszont sok smileyt használt :)

Suliban is köszöntem már neki, és sokszor vettem észre, mintha zavarban lenne (ez még msn előtt volt)

De viszont az osztálytársaim, barátnőim szerint mi van, ha csak udvarias velem? Bár, anyukája elmondása szerint nem nagyon jeleskedik ebben..:D makacs, mufurc és nagy hangú - hát nekem nem egészen ez jött le :D

szóval hogy lehetne megtudni hogy vajon csak kedvesen viszonyul hozzám vagy tényleg tetszem neki?

16L


2009. nov. 2. 20:04
 1/5 Andrewka ***** válasza:
100%
Beszélgess vele többet, ha lehet szélyesen.
2009. nov. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki World of Warcraft feltöltőkártyát.
2009. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha-ha. (utolsónak)
2009. nov. 2. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:

bocsi előre is az offért...

örülök neki h nem csak én vok így:)kb ugyanez a helyzet velem is csak kics bonyolultabb...

nah ha msnen való beszélgetés elött volt zavarban az jó jel:)

És sztem szólhatnál a bnőidnek bíztathatnák kics jobban is:)

16L

2009. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: semmi gond :D legalább van aki érti mit érzek.. :)
2009. nov. 3. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!