Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan rajtam kívül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan rajtam kívül, akinek az átlagos élet nem jön be pàrkapcsolat szempontjàból?

Figyelt kérdés
Úgy értem, totális unalommá vàlik, túl hétköznapi lesz, átlagos, az ismerkedés, randizás után.
2023. jún. 28. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"totális unalommá vàlik, túl hétköznapi lesz, átlagos, az ismerkedés, randizás után"

Valószínűleg nem a megfelelő partner - unalmas, hétköznapi

2023. jún. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Lehet ellene tenni, új programokkal, élményekkel. Persze munka mellett nehezebb folyamatosan hozni ugyan azt a szintet, de ha fontos, fektess bele energiát.
2023. jún. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Általában azok az emberek mondják ezt, akik ugyanolyan laposak, unalmasak. :)
2023. jún. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Ez általában akkor van, ha a saját életed egy unalmas szar és mástól várod az áldást. Két sokszínű, kreatív, elfoglalt ember, akit szintén többféle más ember vesz körül, nem unatkozik a közös életben sem.
2023. jún. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%

Életemben nem volt még unalmas kaocsolatom inkább drámázós hullámvasutas vagy pörgős adrenalindús, vagy amilyenekben mindig lépten nyomon is torténik velunk valami.


Már osszetenném a kezem is néha csak egyetlen olyan napért is, ami kiszámítható lenne.

Nem értem másoknak hogy lehet olyan f.s kapcsolata hogy unalom létezhet benne.

Nekem soha ilyen kaocsolatom nem volt pedig már 15 évesen is volt barátom 2 évig(az első nagyszerelem:))

2023. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%

A, Nekem sohasem volt még párkapcsolatom, de randim sem. A barátkozás-barátság ízét sem ismertem meg. Viszont;

B, Tudom-érzem magamról, hogy egy kapcsolat nem lenne nekem való, és a másik fél is csak átkozná a napot, hogy megismert. Túl hamar unalmassá válna a másik fél.

2023. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!