Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bunkó egy kicsit?

Figyelt kérdés
Már régóta beszélgetünk. Aranyos meg minden, de mondtam neki, hogy nem akarok vele szexelni, max barátilag lehet kapcsolat extrák nélkül, mert egy kedves embernek tartom. Legalább 20x elismételtem tegnap is, hogy szex nem lesz. Szóval ma találkoztunk.... Úgy másfél óra együtt töltött idő után elkezdte, hogy szexelni akar. Mondtam neki, hogy baszki nem, ezt már 100x elmondtam. Majd elmondtam neki, hogy tegnap is meglátogatott egy másik barátom, mert pont Pesten volt dolga és Ő soha nem fírtatott köztünk ilyen dolgokat. Ő elfogadta, hogy nem akarok tőle semmit, de kedveljük egymást. Aztán amint ez kiderült, lehordott minden ribinek, hogy én mennyi férfivel találkozom, elkezdte, hogy én az idejét vesztegettem és ha ezt tudja 😂, nem utazott volna ide ennyit... Én azt mondtam neki erre, hogy másképp gondoljuk, a személyes kommunikáció és találkozó soha nem időpazarlás. Legalábbis szerintem. Vélemény?

2023. jún. 28. 22:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%

Az a véleményem, hogy fejleszteni kellene a szűrődön, ha azt hitted erről az alakról, hogy ő egy "kedves ember".

De ezt nem sértésnek szánom, nekem is besikerültek hasonló esetek réges régen.


Küldd el a büdös francba és ennyi.

2023. jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Meg akart dugni és nem a barátod akar lenni. Ezt szerintem elég egyértelművé tette, és bár te is, hogy te nem akarsz vele szexet, mégis találkoztál vele.. (Igazából nem jogos a kiakadása, de sejthető volt, hogy ez lesz..)
2023. jún. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
de bunkó, csak megpróbálta, hátha beadod a derekad.
2023. jún. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%

"Legalább 20x elismételtem tegnap is, hogy szex nem lesz. Szóval ma találkoztunk...."


Te pontosan tudod, hogy miért akart veled találkozni, mi a célja.

De te mégis találkozol vele, viszont csodálkozol, hogy ezt biztatásnak veszi.

Pontosan azt szűri le a viselkedésedből, hogy csak megjátszod magad.

hiszen, ha nem úgy lenne, akkor nem találkoznál vele.

2023. jún. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
19%

Bizony, te játszmázol, itt meg adod a szende őszintét.

Nagyon is tetszik neked, hogy vergődik utánad.

Ez elég nagy szemétség, amúgy.

Ha egy nő nem akar semmit, akkor nem találkozik, legfeljebb

a közös baráti társasággal együtt. A külön találkozást kerüli.

De voltaképpen te lebegteted, vagyis biztatod, ("a"-val is mondhatnám).

2023. jún. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

"Aztán amint ez kiderült, lehordott minden ribinek"


Imádom, hogy konkrétan a pali mást se csinált, csak arra ment hogy kurd már meg őt, erre te vagy a ribi:DD

Szánalmas here.

2023. jún. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Ypszilon1980 ***** válasza:
88%
Érdekes a reakció, ribinek nevezni téged ezután, ezen inkább mulatni lehet. Hagyd a fenébe, nem a te társad,ne foglalkozz vele, bepróbálkozott, nem sikerült, ennyi.
2023. jún. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

"Nagyon is tetszik neked, hogy vergődik utánad."


Vicces, hogy mindig azt hiszitek, hogy imponáló az ilyen vergődés.

Engem sem érdekelt soha a büdös életben, inkább csak kínos volt, és azt kívántam, hogy húzzon már el a francba. Ha azt mondtam, hogy barátkozni akarok, akkor azt akartam valóban. Idővel rájöttem, hogy nem lehet barátkozni olyannal, aki ácsingózik utánam, hiába mondja, hogy neki megfelel a barátság, sőt, hiába kéri visszautasítás után ő maga, hogy legalább barátok legyünk (megtörtént eset).

2023. jún. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem jobban meg kellene válogatnod kivel barátkozol, mert ez nem az. Biztos vagy benne, hogy ő egy kedves ember?
2023. jún. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%

Igen, amúgy a leírtak alapján sejthetted volna hogy le akar feküdni veled ez a cél, ha egy egy tali alatt ezerszer elmondtad neki nem lesz szex.

Ő bunkó volt, de kicsit te is játszottál vele.

2023. jún. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!