Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bunkó egy kicsit?

Figyelt kérdés
Már régóta beszélgetünk. Aranyos meg minden, de mondtam neki, hogy nem akarok vele szexelni, max barátilag lehet kapcsolat extrák nélkül, mert egy kedves embernek tartom. Legalább 20x elismételtem tegnap is, hogy szex nem lesz. Szóval ma találkoztunk.... Úgy másfél óra együtt töltött idő után elkezdte, hogy szexelni akar. Mondtam neki, hogy baszki nem, ezt már 100x elmondtam. Majd elmondtam neki, hogy tegnap is meglátogatott egy másik barátom, mert pont Pesten volt dolga és Ő soha nem fírtatott köztünk ilyen dolgokat. Ő elfogadta, hogy nem akarok tőle semmit, de kedveljük egymást. Aztán amint ez kiderült, lehordott minden ribinek, hogy én mennyi férfivel találkozom, elkezdte, hogy én az idejét vesztegettem és ha ezt tudja 😂, nem utazott volna ide ennyit... Én azt mondtam neki erre, hogy másképp gondoljuk, a személyes kommunikáció és találkozó soha nem időpazarlás. Legalábbis szerintem. Vélemény?

2023. jún. 28. 22:47
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nekem sok fiú barátom van, aki ugyanezt megértette.
2023. jún. 29. 08:15
 12/18 anonim ***** válasza:
55%

De azért egy kicsit húzod az agyukat, nem kérdező? 😊

Nekem is vannak olyan férfi ismerőseim akik tudom úgy néznek rám, de én kerülök is velük minden kapcsolatot, miel nem akarok tőlük semmit tényleg.

2023. jún. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szexualis tema volt is csevegeskor?
2023. jún. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ő akarta erre terelni, én mindig mondtam, hogy ne beszéljünk erről.
2023. jún. 29. 08:43
 15/18 anonim ***** válasza:
Akkor csak eroltette az egeszet, azthitte belemesz igy is ugyis.
2023. jún. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%
Tiltsd le a faszba
2023. jún. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Neki időpazarlás volt, mert nem barátkozni akart.
2023. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Gondolhattad,mielőtt találkoztál vele,hogy ő zöld jelzésnek fogja venni az ottlétedet és nem fog leakadni a témáról...

Ezt azzal szúrtad el kicsit,hogy esélyt adtál neki úgymond a bepróbálkozásra.Ilyenekkel nem kell jópofizni.

2023. jún. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!