Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan voltam vele bunkó?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan voltam vele bunkó? Kicsit bűntudatom van.

Figyelt kérdés
Van egy 50 körüli ismerősöm, akinek férfi létére mániája a házasság olyan szinten, hogy kb az első 1-2 randi után, vagy akár randik nélkül már házasodni akar mindenkivel. Eddig csak korabeliekkel kezdett, de most örökölt egy egész szép vagyont és fejébe vette, hogy mivel ő már gazdag ember, bárkit megkaphat, akár a huszonéves csajokat is. Eleinte csak utalgatott rá, hogy elvenne engem feleségül, később egyre jobban beleélte magát. Hozzáteszem, soha nem randiztunk, nem is utaltam arra, hogy lehetne köztünk bármi. Én többször kifejtettem, eleinte poénkodva, később komolyabban, de mindig kedvesen és tisztelettudóan, hogy szó sem lehet köztünk bármiről. Ő viszont a jelek szerint egyáltalán nem fogja fel, hogy mi a probléma egy 23 éves lány és egy 50 éves férfi viszonyával. Addig próbálkozott, amíg bunkó stílusra nem váltottam és beszóltam neki, hogy ő bárkit elvenne, akinek puncija van. Nagyon megbántódott. Kicsit bűntudatom van, végülis nagyon rendes ember, sokat segített régebben (nem csak nekem, ezért nem gyanakodtam) és tudom, hogy ez a házasságmániája onnan jön, hogy nagyon magányos, nincs egyetlen rokona sem ebben az országban. Szerintetek bocsánatot kérjek, vagy hogyan kezeljem ezt az egész abszurd helyzetet?
2015. jún. 28. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed kemény voltál vele, akkor igen nyugodtan kérj tőle bocsánatot, de tedd hozzá, h azért használtad ezeket a kifejezéseket mert úgy érezted, h a szép szavakból nem ért!
2015. jún. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy őt minősítetted, nem magadról, a saját érzéseidről beszéltél. Szerintem is kérhetsz bocsánatot, de úgy, hogy TE személy szerint nem akarsz tőle semmit, nem vonzódsz hozzá, nem tudsz vele elképzelni semmilyen párkapcsolatot.
2015. jún. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A leírásodból úgy tűnik, te teljesen pontosan jellemezted:


"ő bárkit elvenne, akinek puncija van."

Szóval én nem érzem, hogy bármiért bocsánatot kéne kérned.

2015. jún. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendezném azért a viszonyt ha eddig tényleg sokat segített,legközelebb ha találkoznék vele megmondanám,hogy kicsit lehet hogy erélyesen fogalmaztam,de nem akarok tőle semmit,ne célozzon állandóan a házasságra innentől kezdve,baráti viszonyban szeretnék vele maradni,felejtsük el a történteket.
2015. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a normális beszélgetés és a határok tisztázása már megvolt, nem is egyszer, de mintha egy teljesen más világban élne, olyanokat hajtogat, hogy "bezzeg régen a nők még nem akartak mindenáron nadrágot hordani és hagyták, hogy egy jómódú férfi eltartsa őket". Azt gondolja, hogy majd ha meglátom, hogy miket lehet venni a pénzből, akkor majd hirtelen halálosan szerelmes leszek belé. Ettől függetlenül a jó viszonyt szeretném megtartani, mert tényleg kedvelem, mint embert és tudom, hogy ez az egész "szerelem" dolog villámgyorsan lecseng és 1-2 hónap múlva már másért fog rajongani.
2015. jún. 28. 13:56
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha 50-es a apai, akkor ő is csak halott arról a világról, hogy "régen bezzeg"

Milyen rosszat tesz a pénz egyes emberek pszichéjével... :O

2015. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ő már a pénz előtt is egy érdekes figura volt hasonló nézetekkel, csak most aztán tényleg azt hiszi, hogy minden nőnek a lába elé kéne borulnia és személyes sértésnek veszi, hogy nem teszik.
2015. jún. 28. 14:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Majd talál valakit, akinek ez így jó, aztán békén marad.

Én már nála is öregebb vagyok, de szerencsére az elmebaj ezen formája elkerült. :D

2015. jún. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Házasodni akar, nem csajozni, ez szerintem jó jel annak, aki ebben a korosztályban tartós kapcsolatot keres. Ha nem akarsz tőle semmit, akkor hagyd a dolgot. Próbáltad szép szóval, amikor az nem ment, be kellett keményíteni. Ha empátiát mutatsz felé, akkor azt gondolhatja van remény veled kapcsolatban.
2015. jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végül megírtam neki facebookon (az egész tegnapi vita ott zajlott), hogy bocsánat, hogy bunkó voltam, de úgy éreztem, hogy egyáltalán nem hajlandó megérteni és elfogadni a helyzetet. Visszaírt, hogy semmi gond. Remélem, azért a tegnapi jó lecke volt neki és leszáll rólam. Kicsit félek, hogy ha nagyon belelovalja magát, akkor nyilvános helyen gyémántgyűrű és nagyjelenet kíséretében kéri meg a kezemet, el tudom róla képzelni.
2015. jún. 28. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!