Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan irányítsam ha belevitt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan irányítsam ha belevitt egy olyan dologba amit nem akartam?

Figyelt kérdés

Igazából a helyzet, hogy keresek valakit.(külföldi) Ezért felvettem pár (kinti)ismerősével a kapcsolatot(szülők is)hogy tudnak e rola vmit, mert májusban írt de nem láttam, most meg nem érhető el sehol.

De senki nem is éri el, nem csak én.

Így haverjai(akiket csak online ismerek), keresgetik, mondták jeleznek ha tudnak vmit.

Így tartom a kaocsolatot velük, "kényszerből" udvarias kedves vagyok mivel ők tesznek nekem szívességet, van egy kimondatlan "hierarchia".

Az egyik aki legalább a számát is tudja(elvileg) van velem forró dróton, eleinte csak Mo-ról kérdezett hogy mutassam be milyen, ő is bemutatkozott, és szépen lassan bontakozni kezdett valamiféle ismerettség vagy mi ez köztünk. De nem érzem ugy hogy megszakíthatnám, mert akkor miért segítene?

És ezt elkezdte vinni tovabb hogy küldjek magamról is, ő közben egyre többet adott ki magáról (kocsik luxusélet ez az, ami engem hidegen hagy, de megdicsérem udarias kedves vagyok), probált volna még több képet de leállítottam, de lehet hívni is fog.

Valahogy át kéne vennem az egész irányítást, úgy, hogy közben megtegye a szivességet is, mégse "használjon ki", ne éljen azzal vissza hogy infok kellenek.

Van itt vmi okosabb nő?



2023. jún. 29. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért keresed azt a valakit?
2023. jún. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A pasi csak meg akar baszni, ezért mindent megtesz. Ha neked ez megér ennyit vagy akarod akkor hajrá.

Ha nem akkor ignoráld.

2023. jún. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Minek nyomozgatsz? Nyilván a hatóságok már keresik.
2023. jún. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem mindegy neked minek nyomozgatok?

A havert most megkérdeztem szórakozik e velem, udvariasan mondta hogy nem, ne haragudjak ne értsem félre, nem szórakozik!

És azt mondta igen, elképzelhető hogy rendőrségen van.

2023. jún. 30. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!