Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan irányítsam az érzelmeim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan irányítsam az érzelmeimet, hogy valakit megszeressek?

Figyelt kérdés
Egy lányba szerelmes vagyok, de őt nem érdeklem, közömbös irántam. Ugyanakkor egy másik lány szerelmes belém, aki hiába gyönyörű, a szívem és a lelkem nem tud kinyílni előtte.
2017. jan. 9. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pont ugyanebben a helyzetben vagy, de szó szerint. A válasz a kérdésedre annyi, hogy az érzelmeket nem lehet irányítani, azok csak úgy vannak, vagy éppen nincsenek és minél inkább próbálod magadra(vagy másra) erőszakolni, annál rosszabb lesz.
2017. jan. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok. Amig szerelmes vagyok az egyikbe, a másikba nem leszek az. És nem igazán dönthetjük el,hogy kibe vagyunk szerelmesek :( L
2017. jan. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A másik sokkal kevésbé attraktív, mégis az én tüzemet meggyújtja.
2017. jan. 9. 21:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Több hónapja próbálom valakin túltenni magam, de úgy hogy elég sokat látom, csak nagyon nehezen megy. Egyszer így érzek, egyszer úgy. Az a baj,ameddig őt szeretem, őt akarom, ő utána reménykedem, addig én másra se tudok nézni. Szó szerint. Túlságosan oda tudok lenni érte. Sajnos (vagy nem) én egyáltalán nem tudom irányítani az érzelmeimet. És hogy valaki mást megszeressek.... ezt szerintem erővel nem lehet...vagy csak nehezen. Akihez ragaszkodsz azt kitörölni az agyadból,szívedből a legnehezebb. Főleg egy olyan személynek mint amilyen én is vagyok, olyannak aki nehezen talál magának párt.
2017. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Válaszoló!


Akkor sajnos egyetértünk ebben a dologban.

2017. jan. 9. 22:16
 6/11 anonim ***** válasza:

4-es! Mintha csak rólam írtál volna.

Reménytelenül szerelmes vagyok, és nem tudom kiverni a fejemből. Vele fekszem,vele kelek, egész nap rá gondolok.

Közben ott a másik, aki kezét-lábát törné értem és semmit sem érzek.


Kérdezö: Az érzéseket nem lehet irányítani :(

2017. jan. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, mint 4-es, és 6-os, csak nekem már lassan öt éve tart ez a dolog. Az elején próbálkoztam, de nem kellettem neki. Volt valakije. Volt közben két kapcsolatom, de egyiket sem tudtam szeretni emiatt, így hamar véget vetettem azoknak. A legrosszabb, hogy pár hete észrevettem, mintha érdeklődne irántam, és már teljesen beleéltem magam, erre ötödikén ránéztem az adatlapjára, és kiírta, hogy kapcsolatban van. Nem tudom, mihez kezdjek, szörnyű, hogy csak rinyálni tudok. El kellene felejtenem, de nem megy.
2017. jan. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem azt kell elérned, hogy a másikat megszeresd, hanem azt hogy az elsőt elengedd. Erről a témáról meg már számtalan kérdést kiírtak itt, számtalan könyvet írtak róla, stb. Nézz utána. De a lényeg, hogy kerüld el az elsőt.
2017. jan. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazából nem volt egyértelmű a visszautasítás részéről. Azt írta, hogy még nagyon új neki a helyzet, nem tud mit kezdeni a bennem felhalmozódott érzelmekkel, hiszen lassan és fokozatosan építi ki a kapcsolatait. Viszont amióta tudja, azóta nagyon kedves velem, teljesen megváltozott a kapcsolatunk, többet beszélgetünk.
2017. jan. 10. 11:28
 10/11 A kérdező kommentje:

A probléma ott indul szerintem, hogy aznap amikor megtudta, mit érzek iránta, akkor találkozott este a barátnőjével. A barátnője lehet, hogy megpróbálta lebeszélni, mert esetleg nem tetszettem neki külsőleg.

Ez az egész oda vezethető vissza, hogy a volt barátnőm barátnője is le akarta beszélni őt arról, hogy velem ismerkedjen.

2017. jan. 10. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!