Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elszenderedik napközben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elszenderedik napközben, kora este a párod, felkelted hogy legyetek együtt?

Figyelt kérdés

Mármint hogy ne aludjon, hanem töltse veletek az idejét, vagy csináljon meg valamit, ami egyébként nem halaszthatatlan, pl elmosogatni

Avagy: hagyod aludni mert egyébként sokat dolgozik munkaidejében és ráfér pihenés, stb.


2023. jún. 30. 00:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mèrt kelteném fel?

Ha így csinálsz abban nem sok kőszönet lesz.

2023. jún. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kelteném, ha sokat dolgozik, miért tenném? Mosogatásért? Ugyanmár, az meg vár. A pihenés meg fontos.
2023. jún. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Isten orizz. Ha faradt? Akkor keltem fel, ha valamit csinalni akart, akartunk konkretan, vagy tudom, hogy fajni fog a nyaka. Ja, es o se keltene fel engem.
2023. jún. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Max. azért, hogy ha a kanapén aludt el, átirányítsam az ágyba, hogy ne fájjon másnap a háta.
2023. jún. 30. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyom aludni.
2023. jún. 30. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért ez attól is függ, hogy mennyire gyakran fordul elő.

Ha nagyon, akkor megnézném az okokat: nem alszik jól? Vagy tényleg annyira sokat dolgozik? Esetleg valami egészségügyi ok van a háttérben?

Ha néha előfordul, hogy munka után ledől egy fel órára, az teljesen rendben van.

2023. jún. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én el is várnám. Nem tudom hogy szenderednék el de ha megtörténik akkor keltsen fel.., vagy éjféltől másnap estig ébren legyek egyedül? :D
2023. jún. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem szoktam felkelteni. Esetleg, ha még nem fürdött vagy ilyesmi, akkor úgy keltem, hogy nem direktben, pl. jobban ugrálok az ágyban és felkel magától
2023. jún. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor dolgozik akkor soha. DE amikor hosszu ideje otthon van napokat meg heteket és egész nap csak fekszik semmit se csinál, akkor igen.
2023. jún. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi összeköltözéskor megbeszéltük hogy NEM hagyjuk egymást random elaludni délután/este mert akkor éjszaka nem tudunk jól aludni. (Kivétel betegség, durva fejfájás stb)

Szóval mi igen, felébresztjük egymást.

De csak azért nem kelteném fel, hogy mosogasson meg ilyenek.

2023. jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!