Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amióta együtt vagyunk szorongo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta együtt vagyunk szorongok, miatta vagy magamtól is szoronganék?

Figyelt kérdés

Honnan tudjam, hogy a baratom miatt szorongok vagy sem??

Amig nem kezdtunk jarni nagyon boldog voltam, meg a kapcdolat elejen is az voltam. Majd hirtelen neha amikor nagyban oromkodtem akkor furcsan reagalt ram, eleinte igy az latszott mindjart felrobban, mintha duhitenem. Kesobb meg elkezdett kioktani, hogy legyek ilyen vagy olyan es akkor majd erzi, hogy szeretem vagy majd akkor biztos lesz bennem, ha ilyen vagy olyan leszek. Mondok neki valamit es ilyen enyhen aggresszivan betamad aztan kiderul felreertett valamit. Emellett nem is beszel velem tul sokat, folyamat pittyeg a telefonja es social eletet el rajta es ennyi. Furan bamul. Szexelni azt mindig akar, eddig en is akartam, de esku en mar nem is akarom. Hogy a francba kozoljem ezeket vele?? Total lehuz ezen kattogok mostansag… de nem vagyok benne biztos, hogy ne lennek ilyen depis amugyis..


2023. jún. 19. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz önmagad lenni, és nem fogad el úgy ahogy vagy. Nem tudod emiatt elengedni magad, és nincs biztonságérzeted... nem érzed magad otthon.

Nekem úgy tűnik, hogy nem ilyen jellegű kapcsolatra vágysz, és érzelmileg sem érzed magad sem támogatva, sem elfogadva, sem pedig megnyugodva.

2023. jún. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1, igazad van, szerintem sem tud elfogadni ugy ahogy vagyok. Emellett nem is erdeklem igazan. Fogalmam sincs mit keres mellettem..talan azt, hogy fitalabb vagyok es hoditas vagyok..
2023. jún. 19. 19:21
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Miért itt kell kérdést feltenni, hogyha egyszer szorongsz? Egyértelműen tőle egyébként, de még hogyha nem is ő lenne az okozója, akkor sem kellene kapcsolatban lenned míg helyre nem jössz.
2023. jún. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%

3: "Miért itt kell kérdést feltenni"

Szerinted az emberek életképtelenek, és ezért jönnek ide kérdezni. Tulajdonképpen akkor ez az oldal is tök felesleges, minden egyes kérdező idióta, és egyenként minden kérdés alatt ezt le kell írni.

2023. jún. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy a francba kozoljem ezeket vele??"

Így, szó szerint.

Totál lehúz. Persze, hogy nincs erre szükséged.

2023. jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

"Fogalmam sincs mit keres mellettem.."

Te mit keresel mellette, ha nem jó neked vele és lehúz?

Kioktat, aggresszivan betamad, nem törődik veled, és már szexet se akarsz vele.

Mondd meg neki, hogy ez neked így nem jó és nem boldogság, búcsúzzatok el egymástól.

2023. jún. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

#4:


Így van, veled meg velem együtt, azért, mert ők hulyesegeket kérdeznek, mi meg válaszolunk rá.

2023. jún. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

ugyan így viselkedtek velem is !!!! jobban nem tudtam volna le írni én sem !

Itt az a legnagyobb probléma,hogy neki akarsz úgymnd megfelelni annak ellenére,hogy nem szeret téged (annyira) mint te őt !

Azzal teszel a legjobbat,legtöbbet magadnak,ha szakítasz vele met nem is egézséges ez az egész . Ha most ilyen mi lesz később? Gondolkozz el kicsit !!!! N33

2023. jún. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%

8: ez szerintem független a nemtől, van amikor nő csinálja ezt férfivel, de ezzel nem bagatellizálni szeretném a helyzetet.

Én megéltem hasonlót csak fordítva, tehát hogy egy nő csinálta velem ugyanezt, ettől viszont még látom, hogy nem ez az általános... vannak nagyon kedves, normális nők, mint ahogy szerintem férfiban is vannak olyanok, akik nem így viselkednek, hanem meg van a kölcsönös elfogadás, és tisztelet. Lehet hogy eddig ezt nem tapasztaltad sem te, sem a kérdező, de ettől még vannak.

2023. jún. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!