Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról amiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról amiről Puzsér beszél 1:11:48-nál a nem az nemet jelent témáról?

Figyelt kérdés

A visszautasítás tényleg nem minden esetben az egyénnek szól, hanem a helyzetnek?


[link]


Egyébként tök igazat beszél. Annak a nőnek aki a Puzsér mellett ül így lett egyszer kapcsolata, hogy kitartóan próbálkozott nála egy férfi és ez imponált neki, talán ebben az adásban beszélt erről. Az, hogy a feministáknak ez már erőszak az az ő szegénységi bizonyítványuk.


2023. jún. 30. 06:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%

"Az, hogy a feministáknak ez már erőszak az az ő szegénységi bizonyítványuk."


Nem csak "a feministáknak", hanem a BTK-nak is, ne aggódj.

2023. jún. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Ha a helyzetnek szól az elutasítás akkor nyilván van még esély a későbbiekben. De ha az egyénnek, akkor nincs. Hogy honnan tudod hogy épp melyik a helyzet? Ha normálisan venné a férfi nép az elutasítást akkor őszinte indoklást kapnának a nőktől.
2023. jún. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Amikor valakit a helyzet miatt utasítottam el, annak általában jeleztem, hogy a későbbiekben lehetséges.

Viszont egy NEM, minden nélkül az tényleg nemet jelentett.

2023. jún. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
23%

Velem konkrétan jópárszor volt olyan, hogy zsigerből le-nemeztek nők, majd x nap, hét múlva újra jelentkezett a hölgyemény.

Bár amikor így nyitnak már, az kb halott ügy utána.

Fix, hogy nem fogja odaadni magát teljes 100%-ban, és nem azt kapom, amit akartam.

Az meg, hogy miért alakul így?

Több vasat tart a tűzbe, későn esik le neki, nem azt kapta, amire számított, nincs más, rossz a felhozatal neki, stb.

A feminizmus meg.....biszex, leszbikus nők is tagjai a gittegyletnek, akiknek kb potenciális ellenfele a férfi nem.


Na meg elhiszem, hogy van olyan, amikor valami egészségtelenül félresikerült szörnyszülött férfi próbálkozik hatalmas egóval egy nőnél. Elég kiborító lehet.

Szomszéd jómadarat látom rendszeresen(50-es, fogatlan, építőiparban tevékenykedő 50 kilós ürge), milyen vehemenciával vágyakozik az utcában mászkáló fiatal csajszik után.

2023. jún. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%

"Az, hogy a feministáknak ez már erőszak az az ő szegénységi bizonyítványuk."

Az, hogy szerinted a zaklatás egy helyénvaló "módszer", az a te szegénységi bizonyítványod.

2023. jún. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve nem járnék olyannal, aki csak azért adja be a derekát, mert hát sokáig próbálkoztam. Ne az alakításomért szeressen, hanem önmagamért.
2023. jún. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
6%

A feminista nőknek a feminizmus maradt, ezt osztotta az élet.

Sz.r lehet.

Kb az incel kategória, hatalmas ego, hozzá meg nulla produktum.

Ezt hozza a feltétel nélküli gyerekkori tüncibüncizés.

Leéli az egész életét egy arc nélküli fórumon, károgással.

Más meg áztatja a kis popsiját a kaliforniai öbölben.

2023. jún. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Feminizmus és incelség összehasonlítása? Atyaég. Van még lejjebb? :DD
2023. jún. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

7

Szerintem elég zavar van a fejedben arról, hogy mi a feminizmus.

2023. jún. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
3%
9. Ti pedig nem tudjátok mi az az incel. Az incelség egy társadalmi jelenség, mint pl. a hajléktalanság is és konkrétan meghatározott kritériumai vannak, hogy ki számít incelnek és ki nem, pont ahogy pl. hajléktalannak is. Attól, hogy valaki még sosem hallotta az incel szót, az az ember is lehet incel, ahogy hajléktalan is lehet olyan ember, aki nem ismeri a hajléktalan szót. Az incelségnek semmi köze a nőgyűlölethez.
2023. jún. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!