Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak "arra" kellettem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak "arra" kellettem neki?

Figyelt kérdés
Egy pár randi után lefeküdtem a sráccal. Igen, tudom, én voltam a buta, hogy túl hamar odaadtam magam neki, de meg volt a kémia és nem éreztem már ezt ilyen nagy dolognak. Előtte többször randiztunk, akkor még csak szóba sem került a szex, nem is utalt rá, stb, csak aztán az egyik találkozó alkalmával adta magát a helyzet. Az egész nagyon romantikus volt, még utána az elbúcsúzás is. De azért csak ott van a levegőben, hogy nem beszéltük meg mik vagyunk, nem vagyunk igazából együtt még, és úgy történt meg a dolog. Írni ír azóta is, de mintha picit távolságtartóbb lenne, kevésbé "érzelmes". Beszéltem vele is erről, azt mondta semmi baj, csak elfoglalt azért nem találkoztunk azóta. De a barátaival találkozott azóta. Tényleg csak a szexre kellettem volna neki? Vagy lehet, hogy van neki más? Vagy csak én reagálom túl a helyzetet?
2023. jún. 30. 12:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
34%

Nem tudom, mit vàrtàl?


Tekintsd annak ami volt: egy összefekvés.


Te màr érzelmi síkra vitted az egészet. Ne bonyolódj bele jobban. Szórakoztatok, lefeküdtetek, ennyi. Te se irogass neki. Kész. Bennevolt a maci a málnásba, mindketten orgazmus, viszlát. Nincs ebbe több. A férjed nem lesz azt elhiheted. Kezeld a helyén az egészet.

2023. jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%

Csak szexelni akart, tipikus esete. Nyilván ha többet szeretne tőled, akkor keresne, programozni hívna stb.

A legtöbb pasi ezt csinálja.

Az sem kizárt van más neki.

De kérdezd meg tőle akar-e tőled normális párkapcsolatot vagy sem, mert ha nem tisztázzátok még párszor lefekszik veled, majd ő fog kidobni téged.

2023. jún. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelen az "azóta"? Hány nap?
2023. jún. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tényleg mikor volt a szex? Csak egyszer történt?
2023. jún. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Egyszer történt, és kb 2 napja szóval azért nem túl régen.
2023. jún. 30. 13:05
 6/32 anonim ***** válasza:
78%
Te reagálod túl, ha túl is tolod, akkor meg biztos nem is lesz több.
2023. jún. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
76%
Túlreagálod, mert ez levitt az energiáiból, erre figyelt, most utána esetleg észrevette hogy jé az élete egyéb területei úsznak, most azzal foglalkozik, úgy van vele hogy veled jól haladnak a dolgok. Ha most nem veszekedtek és vitáztok ezen, hanem te is elfoglalod magad és megvárod hogy újra jobban rád koncentráljon akkor bármi lehet belőle.
2023. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
84%

Ezt ti sem gondoljátok komolyan. 😀

Attól hogy nem nézné szex után semmibe még mennének az élet dolgai.

2023. jún. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
41%

8-as. Várja meg amíg újra feláll majd a pasinak magyarul.

Gondolom ti se férfiak vagytok.

2023. jún. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

#9 azért semmibe nem néz, folyamatosan beszélünk meg keres, csak picit a stílusa változott meg.

én csak azt nem értem, ha tényleg arra kellettem volna neki, miért keres még mindig? pontosan tudja, hogy nem fogok vele csak úgy megint lefeküdni, max abban az esetben, ha már lesz ebből valami..

2023. jún. 30. 13:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!