Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszlányok-on miért magasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok-on miért magasztalnak az egekbe szinte minden hirdetőt?

Figyelt kérdés

Csak úgy röpködnek az 5 csillagos értékelések. "Gyönyörű/ szép/ csodálatos / istennő / stb./"

Ilyen és ehhez hasonló megjegyzések szerepelnek olyan hirdetőknél is, akiket sokan akkor sem dugnának meg, ha fizetnének érte!

És ilyeneket írnak mindenféle kutyafejű, hájas, girhes, aszott, vén, ocsmány nőhöz.

És ezek nem is ilyen pár napja beregisztrált kamuértékelések, hanem több év alatt felgyülemlett valós hozzászólások.


De miért? Miért csinálják ezt? Ennyire lent van már az ingerküszöb? Vagy mi a franc történt az emberekkel?!



2023. júl. 4. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Az ilyen ereje teljében lévő szűzkisfiúknak mindegy, csak luk legyen.

Nem véletlenül tobzódnak az öreg, lecsúszott, meg mindenféle csámpásrozik ott, ahol a fiatalok vannak....azok még esetleg megtolnák őket.

Na ha meg már azok sem, akkor jön az incelezés.

2023. júl. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Mert a kövér prostihoz olyanok mennek, akiknek a köver nők tetszenek, és ők értelemszerűen jó értékelést fognak írni.
2023. júl. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

"Ilyen és ehhez hasonló megjegyzések szerepelnek olyan hirdetőknél is, akiket sokan akkor sem dugnának meg, ha fizetnének érte!"


Igen, mert a férfiaknak aztán ennyire van tartása:D

2023. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Hát igen én végignéztem a rosszlányokat kíváncsiságból, és konkrétan 1 olyan csajt se láttam akit mondjuk jobbra húznék egy társkeresőn.

De ez nem is túl meglepő mert aki kicsit is jól néz ki az nem fekszik le pénzért igénytelen ronda emberekkel, hanem akkor már csinál egy instát meg egy onlyfanst és több pénz jön belőle

2023. júl. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert jó alaposan "kifacsarjak" a pasikat...
2023. júl. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

A Rosszlányokat nem ismerem, de a Beszámolókon vannak nagyon jó nők!


Én mondjuk a hétköznapi, de csinos nőket szeretem, nem a bombázókat.

2023. júl. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%

A rosszlanyokon vagy a beszamolokon is vannak "hetköznapi" Civil foglalkozást is üzö lanyok. De öket emelett szerencsére dugni is lehet.

És igen, meglepöen sok csinos lány van.

nov. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

Én nemrég egy olyannál voltam akinél csak pozitív értékelés volt és vagy harminc...

Erre kb semmi nem volt igaz a leírásból...

És még le is alázott.

Szerintem kamu értékelések lehetnek ezeknél.

nov. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!