Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van a, hogyha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a, hogyha egy nő kér véleményt magáról, akkor az égig magasztalják, legyen akármilyen csúnya, ha viszont férfi, akkor legtöbbször, "fúj", "hozzá nem érnék" kommenteket kap?

Figyelt kérdés

Én is próbálkoztam már véleménykéréssel, de nagy részük vissza sem írt a képem elküldése után.


22f


2013. júl. 17. 16:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mert egy nő, legyen bármilyen ronda, mindig talál palit, aki persze csak azt akarja! Ezért :) 21f
2013. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Bakker, egyszer már én is kiteszem magam, felsőtestestül(elég vékony), kíváncsi leszek, mit mondanak.:D
2013. júl. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Tényleg? Mert én is megkérdeztem egy csomó embert, és a döntő többségnek tetszettem, pedig fiú vagyok. (Nem hetvenkedés.) Vagy úgy érted itt a gyakorikérdéseken? Egyszerűen azért, mert itt bunkó mindenki.
2013. júl. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz...

Én amikor ki tettem magam(24-f) kaptam hideget-meleget.

Volt akinek be jöttem.

De az itteni pasik 99%a nem válogat, csak kell neki valaki a farkára, azért dícséri a csúnya csajt is, vagy a szüzességet...

2013. júl. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mert itt sok az álszent embereke :) Ezekkel, sajnos nem tudsz mit kezdeni.
2013. júl. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Aki visszajelzett mindenki azt mondta, hogy helyes vagyok, de rengeteg embert szidnak. Nem értem, hogy milyen alapon, mert szerintem nagy részükkel nincs probléma.
2013. júl. 17. 16:44
 7/18 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb fiú reménykedik abban, hogy ha kedves a lány külsejét illetően akkor akár egy beszélgetés is kialakulhat..
2013. júl. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ez egy weboldal, mindenkinek nagy a szája. Egyébként én is raktam már ki képet az alakomról, az arányok pedig megegyeztek. Ugyanannyi válaszoló mondta azt, hogy túl vékony vagyok és ugyanannyi, hogy tökéletes. Na, ezzel én is sokra mentem...És lány vagyok, szóval engem sem kíméltek, pedig nem vagyok csúnya.:)
2013. júl. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

szerintem ez nem igaz. én tesztelésből küldtem képeket magamról egy pár p**ának régebben, és onnantól levakarhatatlanak kezdtek lenni, és hirtelen durván betiszteltek, eltűnt a fellengzős hangnem is. Inkább bújtak volna, mint valami kiszabott dorombolós macska, ami úgy simul, ahogy nem szégyelli. úgyhogy abba is hagytam, mert így számomra semmi poén nincs is benne.


Bitches ain't shit...

2013. júl. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

ezeket hol is látod?

egy csajnak nincs kint a bordája akkor már rögtön undorítóan kövér

2013. júl. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!