Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell minden lányt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell minden lányt az egekig magasztalni, bárhogyan néz ki?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..


Ez a kérdés jó példa rá.Mindenhol ez megy már,főleg a facebook-on.Az egekig istenítik egymást a lányok,hogy mennyire jól néznek ki 150 kilósan vagy akárhogy,a legjobb pasikat megkaphatják és be ne érjék átlag/csúnyább sráccal.Persze ha a képen egy gizda srác feszítene izompólóban,le lett volna alázva a sárga földig az tuti.Na ezért van manapság ennyi magányos srác,mert csak a legjobbal érik be a csajok az állandó biztatásnak az egónövelésnek hála,a nem álompasik maradék önbizalmát pedig a földig rombolják.


2014. júl. 24. 20:05
 1/5 KnightBalazs ***** válasza:
A második válaszólon jót nevettem. Szép vagy, enm minden a külső :DDDD mekkora már ez xd szép vagy de nem a szépség számit... Hát a helyzet nem ilyen egyszerű barátocskám... Én is srác vagyok és szerintem meg pont a lányokta bánják többet mint minket fiúkat. Ez igy kéne legyen. A fiúkat szerintem inkább lehet bántani mint a lányokat. Nagyon sok beszólás szokott lenni egy ilyen lánynak... Szerintem naponta megkapja hogy ronda vagy és dagadt meg hogy fúj és undoritó... A többi lány a sok bokkal ezt probálja ellensúlyozni/kompromisszálni. Nincs aval semmi baj ha megdicsének egy kövér lányt. Nagyon kevés önbizalmuk van az olyan lányoknak akik nem tökéletesek hidd el. Nem értheted a lányxok lelkivilágát de inkább ne irigykedj... Fiú vagy nem szépnek születtél hanem erősnek. A férfiről nekem az erő jut elöször eszembe nem a szép a nőről viszont a szép jut eszembe...
2014. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te mennyit tudsz már nyavalyogni :D
2014. júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor gyúrni kell.
2014. júl. 24. 20:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a linkelt kérdésben lévő lány egy kicsit duci, de a kisugárzása és a belsője megszépíti. Nincs csúnya nő, csak az, aki belülről is ronda.

Szerintem semmi gond nincs azzal, hogy egy-két külsőre nem tökéletes lányt biztatnak, sőt szerintem akkor lenne nagyobb a baj, ha pl a kérdésben elkezdték volna őt sértegetni. Látszik rajta, hogy nem egy ribizli, aki csak magamutogatásból tette ki a képet.

Am egyébként is lehetetlen megfelelni ennek a 40 kg-s, photoshoppolt, média által gerjesztett nőideálnak. Napjainkban nagyon nehéz a nőknek ezen a téren, de igazából sajnálom is azokat, akik meg akarnak felelni másoknak.

2014. júl. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hátha könnyebben adják a sunit.
2014. júl. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!