Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi megnézi a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi megnézi a nőket - de másképp nézi, aki szabad és másképp, aki nem?

Figyelt kérdés

Mondjuk vegyük alapul azt, aki normális. Csak ugye nem vak.


Szerintetek egy független, éppen párkeresésben lévő férfi feltűnőbben, látványosan másképp nézi meg a neki tetsző nőt, mint az akinek van párja és amúgy normális, csak épp nem vak? Vagy pont ugyanúgy fogja nézni saját vérmérsékletének megfelelően ha van, ha nincs?


2023. júl. 4. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon sokan oárkapcsolatban is ugy tesznek mintha nem is lenne nője vagy mintha az nem is érdekelné, pofátlanul flörtölnek. Meg se látszik rajtuk (ha nincs ott a párja)hogy ki a szingli és ki nem az.
2023. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem, aki szerelmes a parjaba de tényleg az igazából rá se néz, vagy ha netán mégis ránez, akkor összehasonlitja a párjával, hogy az övé sokkal szebb. Elismeri, hogy ő se csúnya, vagy akár még szebb is, de hiába mert a párja a mindene.


Aki már nem szerelmes/sose volt a parjaba az pofátlanul lesi, flörtöl vele, sőt még meg is csalja, ha olyan fajta mocskos típus.


(Nőkre is érvényes)

2023. júl. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez emberfüggő. Van az a típus (nem minősítem) aki kapcsolatban is úgy stíröl, mintha szingli lenne. Aki normális és ezt ízlésesen teszi, azzal nincs baj. De talán igen, lehelletnyi különbség lehet.
2023. júl. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Már ott ordas kamuval indítasz, hogy minden férfi megnézi a nőket.
2023. júl. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én már tiniként sem értettem, hogy mi értelme bámulni másokar. Diszkréten, finoman megnézem, rápillantok és ennyi. Anno apám mondta is, ő jobban mgnézi a nőket mint én... fater az a típus akinek csorog a nyála mindenki után is és bunkó módon utána fordul. 33F
2023. júl. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki jobban ki van éhezve..
2023. júl. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
#6 ez így van. Én most ki vagyok éhezve, mert piros betűs napok vannak az asszonynál. Reggel megnéztem magamnak a metróállomáson, egy jó kis husos bögyös-faros 40es macát, ringott a segge meg a melle ahogy jött. Már láttam, hogy kényelmetlenül érzi magát. Leültem vele szembe, a melleit bámiltam a nő zavarba jött elvörösödött és átszállt 2 megálló múlva egy másik kocsiba, nekem meg állt a f.om
2023. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!