Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan zárjak le egy szeretői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zárjak le egy szeretői kapcsolatot, ha a férfi nem akar elengedni?

Figyelt kérdés

Már lassan 5. éve vagyok szeretői kapcsolatban egy házas férfival.

Az első 1-2 évben jó volt, kötöttségektől mentes szexkapcsolat.

Aztán én kezdtem "elunni", az utóbbi másfél évben pedig már egy teher.

Ő mindig találkozni szeretne velem, akár hetente többször is. Amúgy rendes, mindig hív, érdeklődik hogy vagyok, mit csináltam stb. de nekem ez kevés.


Ha mondom neki, hogy nekem már nem kielégítő, hogy szexre találkozunk csak, és ezért szeretném lezárni a kapcsolatot, akkor jön a közös programozás lehetőségével. Szintén, nekem ez már kevés.


Én őszintén szólva már közös programot sem akarok vele, együtt mutatkozni vele nekem kellemetlen. Semmit nem akarok tőle, idős, családja van, nekem semmilyen - semmilyen - szempontból nem partner.


A vele töltött szex jó, de már időpocsékolásnak élem meg.


Letilthatnám, fenyegetőzhetnék, hogy akkor majd kitalálok stb. de ezt nem akarom, mert nem akarom megbántani, vagy rosszat neki.

Nem veszem fel a telefont, ha hív, oké tehetem ezt is - de ezzel csak bántom őt, úgy hogy ő igazából nem hibás.


Volt, hogy már sírva kértem, hogy menjen, találjon egy másik barátnőt magának, de arra is az volt a válasz, hogy ő engem akar.


2023. júl. 5. 11:20
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy neki is már elmondtam mindezt (kivéve azt, hogy idős és kellemetlen nekem együtt mutatkozni vele, mert nem akarom feleslegesen megsérteni) de olyan mintha értené, csak nem akarja elfogadni és úgy csinál, mintha nem értené.
2023. júl. 5. 11:21
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Pedig el kellene köszönni és letiltani. Mert így ez egy ördögi kör csak.
2023. júl. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ha igazán le akarnád rázni az illetőt akkor megtennéd!

Vagy keress magadnak egy rendes párkapcsolatot (vagy csak kezdj el randizni) és ha látja a másik hogy te komoly kapcsolatot keresel akkor leszáll rólad (persze közben már ne szexelj vele).

Így ahogy most csinálod sosem lesz vége (max ha meghal a másik). Te adod meg neki a lehetőséget arra, hogy tovább folytatódjon ez a szeretői kapcsolat. Látja rajtad hogy befolyásolható vagy, nem tudsz határozottan elszakadni tőle, ezért jár a nyakadra.

2023. júl. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit kellene tenni, hogy semmilyen formában nem tartod vele a kapcsolatot!
2023. júl. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Én szeretném elhagyni az országot, legkésőbb jövőre március végére, úgy számolom legeslegrosszabb esetben 2024 nyarára minden összejön (suli, pénz stb.)

Ezért tanulok, ezért dogozom mellette, spórolok, és folyamatosan gyűjtöm az infókat/ismereteket/ismerősöket a célzott országból.


Ezért nem is akarok/keresek itt párkapcsolatot.


Mondhatnám, hogy találtam valakit, de nem hinné el, mert ő is tudja, hogy mennyire sziklaszilárdan készülök elmenni.

2023. júl. 5. 11:39
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Mondd, hogy találtal már más szexpartnert, aki fuggetlen. Slusz
2023. júl. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
37%

elmondod, s a végén hozzáteszed: ha nem érted, drasztikusan letiltalak.


s letiltod.


Ha kell segítség, akkor írj!


45/F

2023. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Bants meg azzal, hogy nem, es vege.
2023. júl. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak rajtad múlik.
2023. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

Te jól fogsz járni, ő nem.


Neki valószínűleg sz*rba megy a hàzassàga, de ezt magának köszönheti. Neked nincs párod, neki viszont igen.

(Viszont én ezért sem támogatom a házas emberekkel való kapcsolatot, kivéve ha elválik....)



Nem akartam ítélkezni.

2023. júl. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!