Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megérzed azt, ha valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérzed azt, ha valakivel kölcsönösen vonzódsz? Akár úgy, hogy nem is beszélgettek?

Figyelt kérdés
Ha igen, miből tudod és milyen érzéssel tölt el?

2023. júl. 5. 17:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Igen.


Nem tudom, hanem érzem.


Jó érzéssel tölt el.

2023. júl. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Úgy értem milyen jelekből veszed észre?
2023. júl. 5. 17:38
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazából érezheted te, de lehet, hogy a saját érzéseid vetíted ki és az érzéseid miatt magyarázol be dolgokat, jeleket. Ha majd csók után lesztek, akkor gondolhatod, hogy TALÁN nemcsak a szexhiány miatt történt.
2023. júl. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Ez engem is foglalkoztat.

Mert honnan tudhatom, hogy nem csak elképzelem magamban? Amúgy abból szoktam "tudni", ahogyan egymásra nézünk. Az ember szeme olyankor beszédes, de az egész arckifejezése is olyan olyan. Sokszor zavarba is jövök, onnan tudom, hogy hoppá, ez most nem olyan volt, mint mikor ránézel egy zsák krumplira, valamit előidézett bennem. No de hogy a másikban mi történik ilyenkor, sosem tudhatom pontosan.

2023. júl. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen bazinagy klisé, de szerintem az ember szeme sokat elárul. Persze nem 100%-os, valóban megeshet, hogy a saját érzéseid miatt látsz bele többet és a többi, de én eddig sokszor a szemekből tudtam kivenni. Meg nem csak a vonzalmat, hanem egyéb érzelmeket is, akkor is ha a másik sose mondta volna ki, tudtam a szeméből.
2023. júl. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Szuperek vagytok, nem számítottam rá hogy értelmes válaszokat kapok. Engem is most azért foglalkoztat ez, mert én is most olyan helyzetben vagyok, ahol a szemek árulkodnak, csak nem tudom beképzelem-e vagy tényleg igaz.

Mert pl. van egy kedves öreg néni munkatársam, akit mindenki szeret, vicceskedik, aranyosan is viselkedik, de kb. 2.napom már láttam az arckifejezésén, hogy nem bír. A pillanatnyi fintorok - amit megfigyeltem hogy nem mindenki irányába küld -, egyes megmozdulásai, megszólalásai és ahogy rám tud nézni... Kívülállóként nem venné észre az ember, de én tudom. Ezért is sejtem, hogy talán nem csak képzelődök

2023. júl. 5. 20:26
 7/15 A kérdező kommentje:
Továbbra is várom azért a válaszokat :D
2023. júl. 5. 21:10
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy én mit érzek, az még nem jelenti azt, hogy a másik is valóban hasonlót érezhet. Mi van, ha csak belemagyarázom a dolgot?
2023. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

4. Válaszoló vagyok.

Én egyébként megbízok a saját ilyen jellegű megérzéseimben. Sőt sokszor úgy gondolom hogy teljesen átlátok egy-egy

emberen. De egy adott ponton aztán teljesen elbizonytalanodom.

2023. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

4. Jó emberismerőnek tartom magam. Sokszor bebizonyosodik, hogy a megérzéseim helyesek adott személyekkel kapcsolatban. Amikor valakinél elbizonytalanodom, ott tudom, hogy jobban meg kell figyelnem/ismernem az illetőt. Csak sajnos tényleg sokszor igazam van, ezért nincsenek barátaim :')

Viszont ha arról van szó, hogy valaki aki engem is érdekel hogyan viszonyul hozzám, teljesen vakon vagyok

2023. júl. 5. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!