Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a fontos szempontok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a fontos szempontok nektek párválasztásnál? Mi az amit elnéztek a másik félnek, és mi az amit már nem?

Figyelt kérdés

#Kapcsolat, kompromisszum
2023. júl. 5. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok.

Nekem fontos, hogy egyenes legyen, ne legyen kicsapongó, ne dohányozzon és ne legyen alkoholista, ne legyen tehetős (azokról megvan a véleményem), legyen humora, hűséges legyen (ez később derül ki.) És legyen igényes.

Amit elnézek, hogy ha rendetlenséget hagy, nem zavar ha nem hajtja vissza a wc deszkát, ha éjszaka felkel vagy korán reggel az sem zavar, ha leül a tv elé az sem zavar különösebben.

2023. júl. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az számított, hogy vonzódjam hozzá (én és nem más, a párom nem az a kimondott jópasi, nem a csajok kedvence, de nekem nagyon bejön). Számított, hogy intelligens, művelt, jókat lehet vele beszélgetni. Számított, hogy nem másokat okolt a problémáiért, hanem mindig is törekedett a fejlődésre, változásra. Számított, hogy képes érzéseket kimutatni, beszélni. Figyelmes, gondoskodó. Nagyon sokat nyomott a latban, hogy nagyon empatikus, mindig figyel az érzéseimre, igényeimre, mindent kölcsönös megértéssel tudunk megbeszélni. Mellette lehetek önmagam és szeretem azt, aki mellette vagyok. Számított, hogy érdekes egyéniség, széleskörű érdeklődési körrel, hobbikkal, amikbe be is vont. Vannak céljai, tervei, elképzelései. Számított, hogy kíváncsi a barátaimra, jó kapcsolatot ápol a családommal. És igen, az is számított sokat, hogy nagyon jó vele a szex.

Cserébe tolerálom az idegesítő megnyilvánulásait, mert vannak. Tolerálom azt, hogy nagyon negatívan látja a világot (a kapcsolatunkat nem, abban optimista). Tolerálom a gyakori negatív érzelmi megnyilvánulásait, amiket mások váltanak ki belőle (családja, munkahely).

2023. júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Háziállatot főleg az ágyban, dohányzást és egészségtelen túlsúlyt nem.

F.

2023. júl. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!