Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretem, hogyha folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretem, hogyha folyton csak beszól, bánt?

Figyelt kérdés

Ennek szakítás lesz a vége, mert nem fogom ezt sokáig bírni. Divat most már mindenre azt mondani, hogy toxikus párkapcsolat, de én úgy érzem, hogy ez tényleg az.

Nézegettem a neten is, és egy csomó dolog nem illik ránk, például hogy eleinte a felhők közé emel, aztán szép lassan leépíti az elvárásaidat - nálunk például ez sem volt, a kapcsolat elején is olyan redflagek voltak, hogy csak na. De én ezek ellenére is mindig szeretem, és most is megbántott, nem tudok aludni, és mégis hozzábújok. Ha felhozom neki a sérelmeket, akkor lekicsinyli, és pár embernek mondtam, hogy miket csinál, és megkaptam, hogy túl érzékeny lelkű vagyok. Ezért is van, hogy ezt nem tudom hova tenni.


2023. júl. 7. 00:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez is jobb neked, mintha semmit nem kapnál tole.

Ez a szalmaszál amibe kapaszkidsz hogy biztos érdekled, ha gyökér veled.

2023. júl. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem lesz szakítás a vége. Ha mégis, akkor két nap múlva könyörögve te fogsz csúszni előtte, hogy kezdjétek újra.

Önbizalomhiányos vagy, ami esetleg volt, azt a párod leépítette.

Egyébként a párod nagyon nincs rendben lelkileg, de ezt nyilván nem ismerné be. Megkockáztatom, hogy nárcisztikus.

Nagyon sokan élnek így, aki pedig kiszabadul ebből és jó az önkontrollja, van önérzete, az felszabadulásnak éli meg és sosem megy vissza, sőt, lezár minden visszautat.

Na ez utóbbihoz kell lelkierő, mert a másik általában ezt nem hagyja csak úgy.

Van a környezetemben,akinél látom és hallom ezt.

2023. júl. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert nincs önbecsülésed. Más már rég kivágta volna.
2023. júl. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sőt ne is lett volna vele!
2023. júl. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hozzám meg már október óta nem bújt senki, pedig nem tartom magam egy szemétládának. Igazságtalan az élet, na :D
2023. júl. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mástól várod el a boldogságot, ez a bajod! Menj mozdulj ki élj, tereld el a gondolatod róla és fogd fel, hogy te is értékes vagy!
2023. júl. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hozzám 2017 októbere óta nem bújt senki, akkor tettek lapátra.

Tényleg nincs igazság..:(


#2

2023. júl. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom hoztál szép mintákat otthonról / környezetedből, és azt hiszed, ez a szerelem.
2023. júl. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!