Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem szeretem a krumplit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeretem a krumplit miért erőlteti folyton hogy azt egyek?

Figyelt kérdés
Vagy sült krumplit csinál,vagy krumpli pürét, változó de krumpli krumplival. Nem tudom hogy direkt csinálja vagy miért nem csinál mást figyelmességből ha tudja mi a helyzet. Egy rossz gyerek kori emlékem óta nem eszem mikor kisebb koromba belém erőltették a csíráját . Ezt neki el is mondtam azt mondta megérti ő sem szeret sok mindent és én általában figyelek is rá de ő nem. Ma ott telt be a pohár mikor mondta hogy süt valami finomat és lapcsánkát csinált. Mit kéne tegyek ?
2018. dec. 26. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
látványosan bedobnám a műtőbe, amikor krumplit adna, és keresnék más kaját, vagy rendelnék, lemennék máshova enni
2018. dec. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Próbálgatja, hogy valamilyen formában hátha megeszed/megszereted. Én is voltam így sok étellel. Volt amit csak egyszerűen megszerettem, amit utáltam. Ne haragudj rá emiatt szerintem.

32/f

2018. dec. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Főzz magadnak rizst.
2018. dec. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne csináld már, tessék megenni, abban van a vitamin! :D
2018. dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Miért erőltették beléd a csíráját...???

Az mérgező!

2018. dec. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. Lehet, hogy azt szeretné, hogy megedd és elengedd ezt a gyermekkori rossz emléket, csak rosszul csinálja...
2018. dec. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

Ez micsoda baromság. Ha pl borzaskát ennél, fel sem tűnne, hogy van benne. szilvásgombócban meg pláne. Inkább szelektálod az egyik leggyakrabban előforduló élelmiszert, minthogy kikezeltesd a fóbiád?


Szerintem vagy félreértett, vagy próbálkozik megszerettetni, vagy egyszerűen rá akar venni, hogy tegyél a problémád ellen.

2018. dec. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Csak segít, hogy végre felnőj, te idióta. Már gyerek vagy, hanem felnőtt, lépj túl a baromságaidon, ahogy mindenki. Úristen.
2018. dec. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jaj de sok az okos ember mar megint.... Teljesen mindegy, hogy miert nem akarsz krumplit enni, bunkosag, hogy nem veszi figyelembe. Van egy rakas masik etel,amit keszithetne, de o ugy gondolja hogy jobban tudja nalad,hogy neked mi a jo. Nem lennek egyutt olyannal, aki ennyire nem tisztel.
2018. dec. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

#9

Már bocs, de nálam szinte mindig krumpli a köret, mert nagyon finom, baromi laktató, és még egészséges is. Tuti nem csinálnék helyette mást vagy főznék feleslegesen több kaját. Nem értem, hogy nem lehet szeretni a krumplit.

2018. dec. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!