Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfelejtettem a találkozót,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem a találkozót, igaza volt a páromnak?

Figyelt kérdés

Ma 10-kor indultunk volna a párommal, és a barátokkal a tóhoz, megbeszéltük, hogy hol találkozunk. Én nekem teljesen kiment a fejemből, a párom hívott, hogy hol vagyok már. És akkor esett le, hogy te úr isten, már a parkolóban kéne lennem, és mondtam, hogy teljesen kiment a fejemből, ő meg elkezdett kiabálni a telefonba, hogy hogy lehetek ilyen feledékeny, biztos direkt nem mentem, mert nem volt kedvem, nekem minden más fontosabb, stb... Percekig ezt hallgattam. És ez nagyon rosszul esett, mert mentségemre szóljon, hogy azért vagyok ilyen szétszórt, már hetek óta, mert áll a bál a munkahelyemen, minden nap megyek valahova papírokat intézni, szóval azt sem tudom hol áll a fejem, és ezt ő nagyon jól tudja, hogy mi a helyzet ott bent. Ja, és akkor még a végén azt mondta, hogy ne csodálkozzak, ha egy másik csajjal jön haza...

Szerintetek igaza volt, hogy ennyire kiakadt? Vagy más mit szólt volna, ha a párja elfelejti hogy aznap programjuk van?


L/21


2016. jún. 22. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Én kb. ugyanazt mint a párod, de nem mondtam volna, hogy más pasival fogok összejönni.

Ha szétszórt vagy, akkor leírod, mit kell csinálni, beállítasz emlékeztetőt. Ez nem egy olyan kis dolog, minthogy elfelejtettél tejet venni, vagy elfelejtetted felhívni.

Az idejével játszottál, nem figyeltél rá, erre nem mentség, hogy áll a bál a munkahelyeden. Gondolom, van telefonod, ahova beírhatod.

2016. jún. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a te helyzeted még érthető.

Az én párom rendszeresen megcsinálta azt, ohgy jelezte, hogy jön. Én főztem valami (nekem) drága kaját. Majd lemondta. Ez már gáz.

Elképzelhető, hogy a párod mst azt éli meg, hogy kevesebbet foglalkozol vele, hogy a munkahelyed fontosabb a kapcsolatotoknál.


Voltam így fordított helyzetben is. Szükségem lett volna a páromra, de ő éppen egy iskolai beadandót csinált, és egyáltalán nem volt fontos neki, hogy közös programokat csináljunk. Tudtam, hogy nem megcsal, de rettenetesen elhanyagoltnak éreztem magam. Nem ő tehetett a helyzetről, csak nagyon rossz érzés volt, hogy mindenki magamra hagy. Lehet, hogy a párod ezt éli meg, csak te esetleg nem tudsz róla, mert neked másképp jönnek le a dolgok. Lehet, hogy úgy érzi, hogy pl. ki kellene lépned a munkahelyedről, vagy szabit kivenni, stb. csak tudja, hogy nem lehet, ezért feszült... Stb.

2016. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyilván nem volt szép dolog tőled, hogy nem mentél el, és ha ilyen helyzetben vagy, tényleg fel lehetett volna írni valahova vagy telefonon értesítés, de azért a világ nem dől össze. Főleg, hogy tudja, hogy mi megy a munkahelyeden.


Én sem lennék ilyen helyzetben boldog, valószínűleg rosszul esne, de azért ha a párom olyat mondana, hogy ne csodálkozzak, ha egy másik csajjal jön haza, akkor amíg odavan vagy az ő vagy a saját cuccaimat pakolnám össze és viszlát.

Érett ember ilyet nem mond a párkapcsolatban, túl is mgy már azon a bizonyos határon. Lapát.

2016. jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én sosem tudtam megérteni, amikor valaki a szétszórságára mentségeket keres. Ha tudod magadról, hogy ilyen vagy, használj határidőnaplót, ne mentegetőzz. Ismerős amúgy a szituáció, nekem is van félévente két ilyen hónap hogy azt se tudom, merre áll a fejem, de soha nem jutott eszembe erre ráfogni, ha hibáztam. Mindenkinek nehéz az élete, a legtöbben mégis megoldják.


A barátod nyilván nem gondolta komolyan, amit mondott, csak érthető módon felment benne a pumpa. Képzeld magad a helyébe! Te mit éreznél, ha egy ideje terveznétek valami közös programot, aztán meg az utolsó utáni pillanatban mondaná le? Szóval szerintem teljesen érthető a reakciója, egyedül a másik csajjal hazajövés, ami szerintem túlzás, nem szép ilyet mondani. De mint mondtam megértem a dühét.


Bocsánatot kértél amúgy? Mert az meg a másik, ami miatt felmegy az agyvizem az ilyen szétszórt emberektől, hogy ahelyett, hogy megmondaná, hogy "sajnálom, ezt elrontottam, bocsánat", csak keresi a kifogásokat.


Összegezve: tőled sem volt szép, hogy elfelejtetted, de ő is kicsit túlzásba vitte a dolgot, de ez még nem a világ vége. Kérj tőle bocsánatot, és beszéljétek meg. És kezdj el határidőnaplót (vagy valami hasonló célú alkalmazást) használni.

2016. jún. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megesik néha az ilyen,én nem szedtem volna le a párom fejét. 31/N
2016. jún. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meglehet ilyen esetben beszélni, hogy akkor legyenek szívesek várni még egy fél órát, amíg gyors összekapod magad aztán persze mindenkitől bocsánatot kérni. Viszont hogy a párod azt mondta neked, hogy ne csodálkozz ha másik csajjal megy haza, az nem semmi...

Ha szétszórt vagy akkor írd be a mobilodba, vagy használj határidőnaplót :)

2016. jún. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!