Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak engem zavar? Normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak engem zavar? Normális dolog ez a férfiaknál?

Figyelt kérdés
A párommal már 5 éve vagyunk együtt, jól megvagyunk. Legalábbis azt hittem. Igaz mostanában sokkal kevesebb időt töltünk együtt, mint korábban. Megtudtam azt, hogy a haverjainak nagyon bután és szerintem roppant suttyón beszél más nőkről, akik bejönnek neki és azt fitogtatja hogyan feküdne le velük. Csak azért jár el egy bizonyos boltba vásárolni, mert ott egy olyan jó csaj dolgozik. Munkahelyén dolgozó nőkről is így beszél. Egy másikat rendszeresen hazavisz munka után. Ezt persze sosem említette, de mutattak nekem egy beszélgetés részletet és ott írogatta egy ismerősének, hogy milyen jó csaj, milyen színű bugyi van rajta, ha tehetné jól meg dugná meg, csak egyszer hívná be egy kávéra stb....nem részletezem, mert nekem ez nagyon rosszul esik és nyilván ennél sokkal butább kifejezéseket használ. Azt még el tudom fogadni, hogy megnéz más nőket és bejönnek neki, de ez normális dolog? Azóta teljesen elment az önbizalmam, mivel én nem nézek ki olyan jól, mint ezek a lányok.Nagyon zavar. Folyamatosan az jár a fejemben, hogy ha vajon megcsalna-e azzal a bizonyos ribivel vagy csak a szája nagy. Vagy esetleg már megtörtént mostanában, vagy korábban? Én nem ilyen embernek ismertem eddig, hanem olyannak, aki tiszteli a másikat ennyivel, és ha ilyen gondolatok is járnak a fejében nem kürtöli a világra, főleg nem úgy, hogy én is megtudhassam.
2017. nov. 3. 00:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

Menekülj!

Nem is értem, hogy bírtál ki 5 évet egy ilyen undorító tapló mellett. Nem láttad, nem sejtetted, hogy ilyen?

2017. nov. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Eddig nem tűnt ilyennek :( szerintem eddig tényleg nem volt rá jellemtő. Biztosan én is elrontottam valamit, csak most ennek hatására döbbenek rá, hogy bizony igen megváltoztak a dolgaink.
2017. nov. 3. 00:51
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
nem normális,feltehetőleg félredug,dugott vagy fog.egy nagy tuskót találtál aki semmibe vesz téged.gratula.
2017. nov. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%

Velem nem fogod megetetni, hogy 5 éven át félreismerted. Összejöttél egy taplóval és kész.

Ne sajnálgasd és hibáztasd magad, hanem hagyd ott a francba.

2017. nov. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, ez egy suttyó.
2017. nov. 3. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
23%

lehet, h tapló, de lehet, h te nem vagy olyan karban mint eddig, dee lehet, tök más oka. Innen nem nagyon tudjuk kideríteni és főleg nem ennyiből...

Ettől persze egy tapló a pasas.

2017. nov. 3. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem tuti nem zavarna, mert nem lennék vele eggyött.
2017. nov. 3. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Te egyetlen dolgot rontottál el: azt, hogy emellett a tapló mellett pazaroltál el 5 évet az életedből.

Egyébként egy pszichológust megérne felkeresned. Elég beteges a gondolkodásod. Kiderül a pasasról, hogy egy párkapcsolatra alkalmatlan tahó, neked mi az első gondolatod? Keresed, hogy hogy tudnád magadra vállalni az ő taplóságát.

Hát nem, kérlek. Még ha te "rontottál el" valamit, arra sem az a válasz, hogy félreQrok, meg megalázom a barátnőmet, hanem minimum megkérdezem, hogy mégis ezt miért és hogy? És átbeszéljük, megoldjuk.

2017. nov. 3. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Bence_ ***** válasza:
100%

Neked önértékelési gondod van, menj beszélgess egy pszichológussal.

Vannak normális férfiak de ahhoz akkor jutsz el ha rendbe rakod magad.

2017. nov. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Megnyugodhatsz, aki ekkora proli suttyo, az sem elotted, sem utanad, sem kozben nem volt es nem lesz masmilyen. Maximum eddig nem akartad eszrevenni. Aki meg ilyen kaves dolgokat irogat, ott biztos lehetsz, hogy mar tul van nehany feltekurason.
2017. nov. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!