Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezeknek az érintéseknek lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeknek az érintéseknek lehet jelentősége vagy inkább baráti gesztus?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ha egy férfi sokszor megérint pl vállamat, karomat, hátamat vagy ha átnyújtok neki valamit akkor úgy veszi el, hogy közben a kezemet is megérinti. Ezek általában csak pár pillanatig tartanak, de volt már olyan is (ami számomra a legfurább) hogy a fejem tetején tartotta a kezét viszonylag sokáig. Nem akarom túl gondolni a dolgot, de én általában azokat szoktam megérinteni akikkel közel állunk egymáshoz, vele pedig nem különösebben szoros a kapcsolat és sokszor nem tudom értelmezi a viselkedését. Néha úgy érzem, hogy szimpatizál velem és nem csak barátilag néha pedig teljesen rideg velem. Ugye itt vannak ezek az érintések, sokszor néz, mosolyog és próbál a közelemben lenni, viszont beszélgetést nem igazán kezdeményez magától, legalábbis meglehetősen ritkán. Volt, hogy én odamentem hozzá, akkor nem zavart el meg semmi ilyesmi :D de zavar, hogy ő magától nem kezdeményez és hogy gyakran ellentmondásos a viselkedése (gondolok itt arra, hogy nem köszön, tartja a távolságot, a szemkontaktust viszont kerüli, ilyesmi)


Szerintetek a leírtak alapján mégis hogy tekinthet rám? Elképzelhető, hogy szimpatikusnak tart vagy csak én gondolom túl és maximum baráti gesztusok amiket csinál?


Nyilván erre csak ő adhatja meg a pontost választ, de egy ideig nem megoldható, hogy személyesen találkozzunk már pedig ezt nem szeretném telefonon vagy interneten kibeszélni. De már teljesen káosz van a fejemben és nem tudom hova tenni a személyét/viselkedését.


Szóval érdekelne a véleményetek, hátha sikerül tisztábban látnom. 😅


2023. júl. 11. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van jelentősége, elképzelhető, hogy tetszel neki, mert mást gondolom te sem szoktál így véletlenszerűen megérinteni, az sem véletlen, hogy érzed a másfajta közeledést. Lehet, hogy félénkebb típus vagy lassan szeret haladni, diszkrétebb. Vannak ilyen formák, nem mindenki nagydumás.
2023. júl. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez azért érdekes, mert alapvetően egyáltalán nem tűnik egy félénk típusnak de lehet, hogy csak jól leplezi. :D
2023. júl. 11. 20:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincs kizárva,hogy tetszel neki,viszont általában aki akar a másiktól valamit,az direkt lépéseket tesz felé. Értem ez alatt például a randira hívást, kettesben lógást,kávézgatást, étkezést,akár munkahelyen, munkaidőben is.Munkaidőn, munkahelyen kívül meg pláne!...

Ha alapvetően nem tűnik félénk típusúnak, akkor valószínűleg nem gondol rád komolyabban vagy kapcsolatban él és ez gátolja.

2023. júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt még hozzá tenném,hogy te is közeledhetsz finoman,például bejelölheted valamelyik közösségi platformon.Aztán onnantól nyilván nem kell levelekkel bombázni,kicsit várhatsz,hátha ír.Ha nem történik semmi ezután sem,de még mindig piszkálja a fantáziádat,valamilyen munkahelyi dolog ürügyén esetleg üzenhetsz neki...Ennél több szerintem már nyomulás,ugyanakkor mindez belefér.Persze te érzed a határaidat.
2023. júl. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ő jóval idősebb nálad?

Láthatóan nem a szavak embere, az üres fecsegés nem megy neki, de azt sokszor a lányok csinálják, hogy ahhoz mennek beszélgetni, aki szimpatikus nekik, a többieknek meg max köszönnek.


Azért érint meg, mert ezzel tesztel. Mennyire tűröd a közelségét, mennyire engeded, hogy megérintsen, hosszabban is, mint ami normális lenne, és legfőképpen, hogy mennyire viszonzod.


Látatlanban nehéz megállapítani, veletek mi a helyzet, de általánosan mondható, hogy a két nem máshogy kezdeményez, és mást is várna el attól aki tetszik, hogy úgy gondolja, hogy ez most az volt.


Van valami hátráltató tényező, amiért nem lehet direktebb?

Pl egy helyen dolgoztok, vagy nem tudja, hogy nincs senkid, vagy ő foglalt.

2023. júl. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Van jelentősége. Mist melóban velem is valaki pont ezeket csinálja és magyon egyértelmü.


Igazából ezek azok a dolgok amikkel be tud próbálkozni úgy hogy egyértelmű a dolog de csinálhattok úgy mintha nem tőrtént volna meg.


Ha tetszik, hsgyjad, de ha nem akaros szédíteni akkor ilyenkoe húzódj el

2023. júl. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, egyébként idősebb nálam.

Megmondom őszintén, hogy arról nincs tudomásom, hogy van-e jelenleg valakije, szóval ez is benne lehet a pakliban.


Amikor közeledik mindig magabiztos és határozott és úgy érzem van köztünk kémia, ugyanakkor ha esetleg viszonozni próbálom (pl egy mosollyal) vagy elkapom a tekintetét akkor elnéz, néha előfordul, hogy zavarba jön, máskor pedig mintha nem is érdekelné, észre sem veszi szinte, kerül engem és a velem való mindenféle kontaktust.


Szóval tényleg nem tudom. Már arra is gondoltam, hogy nem jelent számára semmit csupán csak szórakozik.

2023. júl. 11. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!