Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi felajánlja pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi felajánlja pár órás ismeretség után hogy hazavisz,az mire utalhat? Lehet hogy csak egy jóindulatú gesztus lett volna a részéről?

Figyelt kérdés
Az új munkatársamról lenne szó,szerdán jött hozzánk,és egésznap le sem vette rólam a szemét, először azt hittem hogy csak beképzelem,aztán mégkérdeztem kollégámat és mondta, hogy ő is észrevette. Illetve ez is nagyon fura volt hogy mindkét nap felajánlotta, hogy hazavisz, mikor nem is egy irányba lakunk.

2022. okt. 16. 01:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Akar valamit, méghozzá elég nyomulósan.
2022. okt. 16. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nyilván akarHAT valamit, másrészt volt normális neveltetése.


De ugye tudod, hogy munkatárssal nem kezdünk!

2022. okt. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Ami biztos: Szolgalelkű.


Ami spekuláció: Akar valamit tőled, manipulatív.

2022. okt. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

3.


Szolgalelkű? Mit tudsz te.

2022. okt. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3-as,most ez hogy érted hogy szolgalelkű? Illetve 2-es,nem akarok tőle semmit,mert jobb nekem egyedülállóként, viszont tényleg nem tudom hova tenni ezt a gesztust,bár biztos nem szimpla kedvesség volt ez.
2022. okt. 16. 12:06
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Engem is megvárt az új kollégám, de én nem akartam semmit tőle.
2022. okt. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát abban hogy megvár, abban természetesen nincs semmi, viszont az hogy felajánlja hogy hazavisz, mikor másféle lakunk,az kissé érdekes. Illetve mikor beszélek sokszor néz rám és mosolyog,szóval kissé kellemetlen.
2022. okt. 16. 17:46
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Természetes tudtam, hogy a megvárban az is benne van hogy bejövök neki és együtt megyünk haza vagy ide-oda. Volt is ilyen, de semmi több.
2022. okt. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Idegeneknek nem mutatod meg hol laksz.. erre kiskorban tanitanak.
2022. okt. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet be akar cserkészni. Amikor minket vadászni tanítottak, külön erre volt példa a manipulációban. Meg onnantól hogy tudjuk hol laksz, már nem igen tudsz elkerülni minket.
2022. okt. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!