Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a páromat, hogy néha lepjen meg apróságokkal, pl virággal? 23L

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, az első néhány hónapban randikra hozott nekem apróságokat, virág, bonbon ami nagyon jól esett. 24 éves, anyagilag nem önálló, lehetséges, hogy ezért nem költ rám? Tényleg nem várok nagy dolgokat tőle, de szerintem fél év még bőven nincs ellaposodva, ilyenkor még normális lenne. Megmondani neki nyilván nem szeretném, az elején sem azért vett nekem virágot, mert azt kertem tőle, hanem ő gondolta így.

2022. febr. 9. 00:55
A kérdező szavazást indított:
“Ennyi idő nem kell már”
A pénz miatt nem vesz
Egyéb
12 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Ez a szeretet nyelved, megmondod neki és kész.
2022. febr. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

Felnőtt emberek vagytok. Van szátok is, nem csak szexuálisan lehet használni. Szépen kinyitod és megbeszéled vele, hogy jól esnének ezek a dolgok, de mindenképp csak apróságokra gondolsz. Példákat is mondasz, hogy megértse miről van szó.


Cserébe remélem az megvan, hogyha ezt elvárod, akkor te is apró figyelmességekkel nem ártana ha viszonoznád és nem egyoldalú lenne a kérésed.

2022. febr. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
22%
Szimplán már nem kell lenyűgöznie, hogy megkapjon téged. Úgy érzi, hogy már teperés nélkül is az övé vagy. Igazából szerintem csak puncit lát benned, semmi többet.
2022. febr. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
25%

✔️ Én soha nem vennék BONBON-t, hogy aztán elhízzon...

✔️ Aztán meg faggasson folyamat, hogy "ugye nem vagyok kövér..drágám" - nem fogok kib*szni saját magammal...

✔️ Csokit/édességet se fogok venni (előbb leírtam, hogy miért nem )

✔️ VIRÁGOT - mi a francnak ? HOGY ELSZÁRADJON ? Tényleg rohadtul értelmes 4000Ft-ot kidobni

✔️ Apróságok ? HOGY AZTÁN végül a kukában végezze ?

2022. febr. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%

Igy mint az 5ös..

Kapcsolataimba sosem kaptam csak adtam ..ha shoppingoltam a lányaimmal vettem neki is polokat vagy csak ha boltba voltam nasit a kávéja mellé vagy karácsonyra lakásdekort stb. De én sosem kaptam semmit. Én mentem segiteni költöztetni -de már tanulok .. ebből az utolsoból hamar kiszálltam 2honap sem volt! A szabadidőm rà pazaroljam?kitakaritsam a lakásàt ,költöztessem?elakart vinni a szüleihez karácsonyozni?!inkább szakitottam..mikor szàmonkértem bevallotta rendes vagyok aranyos de nem szerelmes .. jo én sem voltam de 40évesen lehetünk még full szerelmesek?(én csak egyszer voltam szerelmes-és a màsik szemébe is làttam azt a csillogàst csak rosszkor rossz helyen rossz időben jött dolog volt).

Hozzàteszem 43-45éves az utolso aki a szerelmet keresi?-megtalàlja?rengeteg külső belső defektje van amit nem biztos mindenki toleràl-szexkapcsolatai voltak szinte még 60éves is!a multja engem is földbe vert és nem szépen beszélt az exeiről nem tiszteli a nőket szerintem ..azért kivàncsi lennék megtalàlja e a szerelmet de lehet sose tudom meg én letiltottam mindenhonnan-ő azt hitte még tartani fogjuk a kapcsolatot.de rendesen szenteste nem hagytam magàra jöhetett hozzànk ebédre-mondta is jo lenne igy csalàdba lenni neki senkije sincs!-dehàt itt voltunk akkor meg mégsem kellettünk ..és még azt is sokszor mondta hogy gyerekes nővel sosem akart (volt neki de a gyerektől anyuka telozni se tudott)de hogy az enyémek milyen jofejek meg önàllóak volt időnk egymásra na ..a gyerekeim meg tényleg jó fejek és nem akarok nekik sem több csalódást hogy mire megismernek vkit már nincs is..

Inkàbb sportolok meg melo annak lesz látszata..

Lehet ezt viszem tovàbb ugy jàrok mint anyukàm egyedül maradok én is..lehet a mi karmànk ez..

2022. febr. 9. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
33%

Egy regény lett..

De egy a lényeg az elején làtja az ember ki törődik vele..ha csak elmegyek boltba is gondolok rà hogy neki is vigyek vmit feldobjam a napját a reggelét ha kàvézik és azt a kekszet eszi amit vittem hozzà..és ha ez nincs forditva lapàt ..mert az ember egy idő utàn elfàrad ha mindig csak ad ad de sosem kap..

2022. febr. 9. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
6-7# Csak annyit adj, amennyit kapsz, és kialakul az egyensúly. Vagy nem, de akkor ott kell hagyni még az elején a kapcsolatot.
2022. febr. 9. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%
Igen most igy tettem..hamar kiléptem..
2022. febr. 9. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

# 7


Sört ittál már? És üdítőt?

2022. febr. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Bocsánat, a 4. hozzászólónak szántam a kérdést.


# 4


Sört ittál már? És üdítőt?

2022. febr. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!