Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti hogyan borotváljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan borotváljátok a puncitokat?

Figyelt kérdés
Nem féltek hogy elvágjátok? Nekem picit kilóg a kisajkam és úgy félek, hogy egyszer belevágok, szinte levegőt viszatartva borotválkozok, nehogy belevágjak.
2010. okt. 13. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
hát használhatod a másik kezedet is közbe, meg tudod fogni, és akkor nem vágod el.
2010. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De jobb kezes vagyok és pont a bal oldali lóg ki és az sehogy nem esik kezemre. A másik oldalt tök jól le tudom borotválni, de a bal oldalamat nagyon nehezen, bal kézzel meg inkább nem próbálkoznék. Próbálom én letakarni közben, de úgy meg egyszer az ujjam vágtam el :S
2010. okt. 13. 18:38
 3/6 anonim ***** válasza:
ez alap h borotválom :DD
2010. okt. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szőrtelenítő krémmel csinálom és semmi gond vele!
2010. okt. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szólj a barátodnak, hogy segísen ott leborotválni... jó előjáték lesz belőle... a végén egy kis szexszel... :)
2010. okt. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát én mondtam már neki, de fél és nem akarja bevállalni, mert fél hogy elvágja. Igazából én sem lennék túl nyugodt, ha más borotválná, ha én is elvágom, akkor más mégjobban lehet.
2010. okt. 15. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!